10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika

10 Yıl önce bugün neler oldu?

09.12.2020 13:53

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

BİNA RUHSATINDA ENERJİ KİMLİK BELGESİ ŞARTI

Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, yılbaşından itibaren enerji kimlik belgesi olmayan binalara ruhsat verilmeyeceğini açıkladı.

TÜRK ÖĞRENCİLERDEN HALAYLI DESTEK

İngiltere'de öğrenci harçlarının yükseltilmesi protesto eden öğrenciler Londra sokaklarını doldurdu.

İngiltere'de öğrenim gören Türk öğrencilerden halaylı destek geldi.

Çeşitli kentlerden Londra'ya gelen Türk öğrenciler Liberal ve Muhafazakar koalisyon ortaklığının bu kararına karşı olduklarını dile getirdi.

GREENPEACE ÜYELERİNDEN İLGİNÇ EYLEM

Meksika'nın Cancun kentinde düzenlenen Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Zirvesi, çevre örgütü Greenpeace'in ilginç eylemine sahne oldu.

Aktivistler, iklim değişikliğinin gezegene olan etkilerine dikkat çekmek için Özgürlük anıtı, Eyfel kulesi, Mısır piramitleri gibi eserlerin sembolik ikonlarının sular altında kalışını konu alan eylemi düzenledi.

(İHA)

YORUMLAR
500
Bahçeli: İdam ile İlgili Bir Kanun Teklifi Gelirse Seve Seve Destek Olacağız Bahçeli: İdam ile İlgili Bir Kanun Teklifi Gelirse Seve Seve Destek Olacağız Son dakika haberi! NATO, Doğu Ege Adalarının silahsızlandırılması için Türk tezlerini haklı bulmuş Son dakika haberi! NATO, Doğu Ege Adalarının silahsızlandırılması için Türk tezlerini haklı bulmuş Lojistikte 1000'e yakın kadın kurye sektöre kazandırıldı Lojistikte 1000'e yakın kadın kurye sektöre kazandırıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement