10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika

10 Yıl önce bugün neler oldu?

02.02.2021 09:33
10 Yıl önce bugün neler oldu?

"KIRGIZİSTAN'LA VİZELER YILSONUNDA KALKIYOR"Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'teki Türk-Kırgız İş Forumu'na katılan Başbakan Erdoğan, bu ülkeyle "vizelerin yıl sonuna kadar kalkacağını açıkladı.

"KIRGIZİSTAN'LA VİZELER YILSONUNDA KALKIYOR"

Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'teki Türk-Kırgız İş Forumu'na katılan Başbakan Erdoğan, bu ülkeyle "vizelerin yıl sonuna kadar kalkacağını açıkladı.

DEFNE JOY FOSTER ARKADAŞININ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster, bir arkadaşının Caddebostan'daki evinde ölü bulundu. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, savcı ceset üzerinde inceleme yaptı. İncelemeler sürdüğü sırada Foster'in eşi İlker Yasin Solmaz da Caddebostan'daki eve geldi. Astım hastası olduğu bilinen Defne Joy Foster'ın ölüm nedeninin "solunum yetmezliği", "kalp krizi" veya "astım krizi" olabileceği ihtimali üzerinde duruldu.

SİİRT'TE SALGIN ŞOKU

Siirt'te salgın hastalık nedeni ile hastanelerde yoğunluk arttı. Siirt Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hasat kapasitesinin üzerine çıktı.

Hastalar kanepelerde tedavi edilmek durumunda kaldı.

-İHA-

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Skorer noktasında bir numara benim' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Skorer noktasında bir numara benim' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Milli Uzay Programımız çerçevesinde bir Türk vatandaşının uluslararası uzay istasyonuna gönderilmesi sürecini resmen... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Milli Uzay Programımız çerçevesinde bir Türk vatandaşının uluslararası uzay istasyonuna gönderilmesi sürecini resmen... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Novi Pazar Türk Kültür Merkezi öğrencilerini kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Novi Pazar Türk Kültür Merkezi öğrencilerini kabul etti
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika


Advertisement