12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali - Son Dakika

12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali

23.07.2014 23:58
12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali, System.String[]

Ünlü İspanyol sinema yönetmeni, senarist, aktör ve yapımcı Carlos Saura'nın adını taşıyan Carlos Saura Flamenko Hoy Gösteri Topluluğu dans gösterisi yaptı.

12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali'ne katılan Carlos Saura Flamenko Hoy Gösteri Topluluğu, gösteri sundu.

Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde sanatseverlerin karşısına çıkan, ünlü İspanyol sinema yönetmeni, senarist, aktör ve yapımcı Carlos Saura'nın adını taşıyan Carlos Saura Flamenko Hoy Gösteri Topluluğu'nun gösterisi vatandaşların beğenisini kazandı.

Carlos Saura'nın dansla yaşamı ustalıkla harmanladığı "Flamenko Üçlemesi" adını taşıyan, kendisinin yönetmenliğini yaptığı dans performansı olan Flamenco Hoy, sanatseverler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı. Koreograflar Rafael Estevez ve Nani Panos'un güç ve enerji dolu parlak bir çalışması olarak gösterilen, sıra dışı dansçıları bir araya getiren eser sanatseverleri adeta büyüledi.

Festival, 6 Ağustos'ta, "Kamelyalı Kadın" balesiyle sona erecek. - Muğla

12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 12. Uluslararası Bodrum Bale Festivali - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı