12 yaşındaki erkek çocuğunu istismar ettiği iddia edilen 2 kişi, çevredeki vatandaşlardan dayak yedi - Son Dakika

12 yaşındaki erkek çocuğunu istismar ettiği iddia edilen 2 kişi, çevredeki vatandaşlardan dayak yedi

25 gün önce

İstanbul Pendik'te 12 yaşındaki erkek çocuğu istismar edip arabaya bindirmeye çalıştığı iddia edilen 2 kişi, çevredeki vatandaşlar tarafından darp edildi. Polis ekipleri öfkeli kalabalığı uzun süre sakinleştirmeye çalıştırdıktan sonra şüphelileri gözaltına aldı.

İstanbul Pendik'te iki şahsın 12 yaşındaki erkek çocuğu önce istismar edip sonra arabaya bindirip kaçırmaya çalıştığı iddiası ortalığı karıştırdı. Şüpheliler polis tarafından yakalanırken, vatandaşlar şüpheli şahıslara saldırdı.

İddiaya göre olay, Çamçeşme Mahallesi Seher Sokak'ta 2 şahsın 12 yaşındaki erkek çocuğu istismar etmesi ile gerçekleşti. Alkollü olduğu öğrenilen iki şahıs 12 yaşındaki erkek çocuğu istismar edip arabaya bindirmeye çalışması esnasında vatandaşlar durumu fark etti.

VATANDAŞLARDAN DAYAK

Şahıslar olay yerinden kaçarak uzaklaşmak istedi. Höyük Sokak'ta kıstırılan 2 şahsı vatandaşlar yakalayıp dövmeye başladı. Olay yerine gelen polis ekipleri vatandaşları uzun süre sakinleştirmeye çalıştı.

2 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

İki şüpheli polis tarafından gözaltına alındı. Yaşanan gerginlik ise anbean kameraya yansıdı.

12 yaşındaki erkek çocuğunu istismar ettiği iddia edilen 2 kişi, çevredeki vatandaşlardan dayak yedi
Haber Yayın Tarihi: 18.11.2019 02:51 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Patron, yanında çalışan iç mimarın etek altı fotoğrafını çekti
Ahmet Davutoğlu ile Nihal Olçok el ele poz verdi Volkswagen, fabrika yatırımı için Türkiye kararını bir kez daha erteledi