Son Dakika Haberleri: 14 Şubat Sevgililer Günü

14 Şubat Sevgililer Günü

2 yıl önce

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle nikah memurluğunda yoğunluk yaşandığını bildirdi.

14 Şubat Sevgililer Günü, System.String[]
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle nikah memurluğunda yoğunluk yaşandığını bildirdi.

Başkan Büyükkılıç, yaptığı yazılı açıklamada, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle gün içerisinde 38 nikah işleminin yerine getirileceğini belirtti.

Vatandaşların mutlu gününe ortak olmak için nikah kıyma işlemlerine katıldıklarını belirten Büyükkılıç, sevgisiz hiçbir şeyin olamayacağını ifade etti.

İnsanların birbirini sevmesinin ve birbirlerine saygı göstermesinin güzel duygular olduğunu ifade eden Büyükkılıç, şunları kaydetti:

"Toplum sevgi üzerine olursa aile sevgi ve muhabbet ile oluşursa sağlıklı olur. Günlerin hepsi güzel ama gençlerimiz bugüne yoğunluk ve özellikle ilgi duyuyor. Bugün de adeta nikahtan nikaha koşuyoruz. Melikgazi metropol bir ilçe, herkese hizmet ediyoruz. Gençlerimize mutluluklar diliyorum. Sağlıklı, ayakları yere basan, temelleri sağlam olan aileler kurulmasını temenni ediyorum. Birbirimizi sevelim, sayalım, şiddeti nefreti değil, sevgiyi esas kılalım."Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Türkiye ile Moldova Arasında Kimlikle Seyahat Dönemi Başlıyor