Son Dakika Haberleri: 14 Şubat'ta Nikah Masasına Oturdular

14 Şubat'ta Nikah Masasına Oturdular

6 gün önce

Tepebaşı Belediyesi’ne başvuran 11 çift, 14 Şubat tarihinde ömür boyu sürecek mutluluğa ‘evet’ diyerek dünya evine girdi.

14 Şubat'ta Nikah Masasına Oturdular, System.String[]
 Tepebaşı Belediyesi'ne başvuran 11 çift, 14 Şubat tarihinde ömür boyu sürecek mutluluğa 'evet' diyerek dünya evine girdi.

14 Şubat Sevgililer Günü'nü daha da özel bir gün haline getirmek isteyen çiftler, aylar öncesinden randevu alarak Tepebaşı Belediyesi'ne evlenmek için müracaatta bulundu. Tepebaşı Belediyesi nikah salonları, Sevgililer Günü'nde evlenmek isteyen çiftlerle doldu. Bu özel günde 11 çift, nikah masasına oturarak hayatlarını birleştirdi. Çiftleri bu özel günde yalnız bırakmayan aileleri ve yakınları da mutluluklarına ortak oldu.

Yaşamlarını birleştiren çiftlere mutluluklar dilediğini belirten Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, "Bütün insanların, çiftlerin, ailelerin birbirlerine karşı saygı ve sevgi ve sadakatlerinin bugün sebebiyle daha da artmasını umuyorum. 14 Şubat dolayısıyla yaşanan bir yoğunluk söz konusu. Çiçeği burnunda tüm çiftlerimize ömür boyu sürecek mutluluklar temenni ediyorum. Gelin ve damatlarımız karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörüyü sürdürdükleri takdirde her günleri Sevgililer Günü kadar özel olacaktır. Hepsini Allah bir yastıkta kocatsın" ifadelerini kullandı.

Öte yandan yetkililer, 180 kişilik oturma kapasitesi ve kokteyl alanı ile modern donanımlara sahip Tepebaşı Belediyesi nikah salonunun, vatandaşların hizmetinde olduğunu belirtti. - ESKİŞEHİRBeraber Televizyon İzlediği Müşterisi Önce Öptü, Sonra Boğazını Keserek Gasp Etti Son Dakika! AK Parti-MHP'nin Hazırladığı İttifak Yasası Teklifi Meclis'e Sunuldu

Irkçılıkla Mücadelenin Sembol İsmi Malcolm X'in Felesefesi İnsanları Hala Etkiliyor Gelin-Kaynanalı Uyuşturucu Çetesi Çökertildi