15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - Son Dakika

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

11.07.2017 16:58
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, System.String[]

Osmaniye'de, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında mevlit okundu, dua edildi.

Osmaniye'de, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında mevlit okundu, dua edildi.

Kadirli Merkez Hamidiye Cami'nde, ilçe Müftülüğü din görevlilerince Kur'an-ı Kerim okundu. Müftü Vekili Ahmet Demirer, şehitler için dua etti.

Programa katılan vatandaşlara belediye tarafından şerbet, bisküvi ve lokum ikramında bulunuldu.

Mevlit programına, Belediye Başkanı Ömer Tarhan, ilçe Emniyet Müdürü Özcan Tezcan, ilçe Milli Eğitim Müdürü Sami Cömert, ilçe Jandarma Bölük Komutanı Vekili J. Kd. Bçvş. Hasan Demirekin, daire müdürleri muhtarlar, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle vatandaşlar katıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - Son Dakika


Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Kısıtlamayı ihlal eden kişi, ceza kesilince polisi tehdit etti: Ben de boş adam değilim, bu cezayı bozdururum Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar