15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali "Zorba" İsimli Gösteriyle Başladı - Son Dakika

15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali "Zorba" İsimli Gösteriyle Başladı

24.07.2017 23:52

15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali "Zorba" isimli gösteriyle başladıMUĞLA - Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali başladı.

15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali "Zorba" isimli gösteriyle başladı

MUĞLA - Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali başladı.

15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali, "Zorba" isimli bale gösterisiyle başladı. Nikos Kazancakis'in aynı adlı başyapıtından Mikis Theodorakis'in muhteşem müzikleri ile Türkiye prömiyeri art arda iki gece gerçekleştirilecek olan "Zorba" balesini, Ankara Devlet Opera ve Balesi sahneye taşıdı. Bodrum Kalesi kuzey hendeğinde sahnelenen "Zorba"yı eski bakanlardan İmren Aykut, Devlet Sanatçısı Gülsin Onay, sinema sanatçısı Salih Kalyon ile Tamer Levent'in de aralarında yer aldığı yaklaşık bin 500 kişi izledi.

15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Zorba İsimli Gösteriyle Başladı
15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Zorba İsimli Gösteriyle Başladı
15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Zorba İsimli Gösteriyle Başladı
15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali Zorba İsimli Gösteriyle Başladı

Kaynak: İHA

Son Dakika Kültür Sanat 15. Uluslararası Bodrum Bale Festivali 'Zorba' İsimli Gösteriyle Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ceyda Düvenci'nin kızı ile ilgili yaptığı 'Regl' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu Neslihan Atagül'den sonra Uraz Kaygılaroğlu da Sefirin Kızı dizisinden ayrılıyor Transfer yasağını kaldıran kaldıran Ankaragücü, Beşiktaşlı Lens ile görüşüyor Son Dakika! Pfizer/BioNTech aşısı İngiltere'de ortaya çıkan yeni mutasyon türüne karşı etkili oldu Cinsel istismarda bulunduğu kız çocuğunun ailesine tazminat davası açtı ABD'de gündem, Trump'ın 'Nükleer futbol topu'nu Biden'a nasıl teslim edeceği Akılalmaz olay! Ailenin kuşu ölünce anne-baba felç geçirdi, kızları ise bayıldı Survivor yarışmacılarının haftalık kazancı belli oldu