"18. Doğançay Müzesi Ortaokullar Resim Yarışması"na son başvuru tarihi 12 Aralık - Son Dakika

"18. Doğançay Müzesi Ortaokullar Resim Yarışması"na son başvuru tarihi 12 Aralık

17.11.2022 21:28
"18. Doğançay Müzesi Ortaokullar Resim Yarışması"na son başvuru tarihi 12 Aralık

"Doğançay Müzesi İstanbul Ortaokullar Resim Yarışması"na 12 Aralık'a kadar başvuru yapılabilecek.

"Doğançay Müzesi İstanbul Ortaokullar Resim Yarışması"na 12 Aralık'a kadar başvuru yapılabilecek.

Doğançay Müzesi, Beyoğlu Belediyesi ev sahipliğinde "Doğançay Müzesi İstanbul Ortaokullar Resim Yarışması"nın 18'incisini düzenliyor.

Başvuruların çevrim içi platformdan yapıldığı yarışmada, çocukların yaratıcılığını ortaya koyabilmesi adına tema belirlenmedi.

Öğrencilerin, çalışmalarını konu kısıtlaması olmadan istedikleri gibi resmedebilecekleri yarışmada, 5 öğrenciye üstün başarı ödülü, 5 öğrenciye başarı ödülü verilecek.

Jürinin eserinin sergilenmesine değer bulduğu 30 öğrenciye de sergilenme ödülü takdim edilecek.

Yarışmanın jürisi, ressam Süleyman Saim Tekcan, Beral Madra, Vasıf Kortun, Oktay Duran ve Mehmet Lütfi Şen'den oluşuyor.

Yarışmaya 12 Aralık'a kadar başvuru yapılabilecek.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Depremden kaçarken yaralandı, o anları anlattı: 'O an çok kötüydü, her şey bir anda oldu' Depremden kaçarken yaralandı, o anları anlattı: 'O an çok kötüydü, her şey bir anda oldu' İstanbul Valiliği: 'Deprem bölgesine 81 uçakla 14 bin 451 personel gönderildi' İstanbul Valiliği: 'Deprem bölgesine 81 uçakla 14 bin 451 personel gönderildi' 7,7 Büyüklüğündeki Deprem 10 İli Vurdu… İstanbul Polisi, Hatay'da 3 Yaşındaki Kız Çocuğunu Enkazdan Çıkardı 7,7 Büyüklüğündeki Deprem 10 İli Vurdu… İstanbul Polisi, Hatay'da 3 Yaşındaki Kız Çocuğunu Enkazdan Çıkardı

Son Dakika Güncel '18. Doğançay Müzesi Ortaokullar Resim Yarışması'na son başvuru tarihi 12 Aralık - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement