Kayıp genç kızın gözü yaşlı annesine son sözleri "anne yetiş" oldu - Son Dakika

Kayıp genç kızın gözü yaşlı annesine son sözleri "anne yetiş" oldu

15.09.2020 08:28

Bursa'da bir anda ortadan kaybolan genç kızın annesi, evladının hayatından endişe ediyor. Acılı anne, kızıyla bir kez telefonla görüşebildiğini ve bu esnada kendisine "Anne yetiş" diye seslendiğini söyledi.

Bursa'da bir haftadır 19 yaşındaki kızından haber alamayan anne, telefonla son kez ulaştığı kızının "Anne yetiş" sesini duydu. Gözü yaşlı anne, kızının hayatından endişe ediyor.

SON SÖZLERİ "ANNE YETİŞ" OLDU

Yıldırım ilçesinde yaşayan Eyüba Sultan Can (19), bir hafta önce ailesinin evinden haber vermeden kayboldu. Bir haftadır kızlarını arayan anne Aynur Can, kızıyla bir kez telefonla görüştü. Telefon, "Anne yetiş" sesinin ardından kesildi. Kızlarının hayatından endişe eden aile, kızlarının bulunmasını istiyor.

"HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUM"

Hiç haber vermeden sırra kadem basan kızının hayatından endişe ettiğini söyleyen Aynur Can, "Kızım bir hafta önce hiç bir şey söylemeden ortadan kayboldu. Bize bir şey söylemedi. Telefonu hep kapalıydı. Bir kez görüştük. O görüşmemizde de "anne yetiş" dedi. Sonra telefon kapandı. Kızımın hayatından endişe ediyorum. Kızımın bir an önce bulunmasını istiyorum" dedi.

Kızının fotoğraflarını öpüp gözyaşı döken çaresiz anne, "Ne olur kızımı bulun" diye yetkililere seslendi.

Kayıp genç kızın gözü yaşlı annesine son sözleri anne yetiş oldu
Kayıp genç kızın gözü yaşlı annesine son sözleri anne yetiş oldu
Kayıp genç kızın gözü yaşlı annesine son sözleri anne yetiş oldu
Kayıp genç kızın gözü yaşlı annesine son sözleri anne yetiş oldu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kayıp genç kızın gözü yaşlı annesine son sözleri 'anne yetiş' oldu - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ali Koç: 10 senede üç şampiyonluk verdik, her şeyin değişebileceğini biliyoruz Ali Koç: 10 senede üç şampiyonluk verdik, her şeyin değişebileceğini biliyoruz Pelkas, Başakşehir'e attığı golle efsane Alex de Souza'yı yakalamayı başardı Pelkas, Başakşehir'e attığı golle efsane Alex de Souza'yı yakalamayı başardı Ezel dizisinin Ömer'i İsmail Filiz, 'Barbaroslar'a transfer oldu Ezel dizisinin Ömer'i İsmail Filiz, 'Barbaroslar'a transfer oldu Harun Tekin, uzaktan gol yemede rekora doğru koşuyor Harun Tekin, uzaktan gol yemede rekora doğru koşuyor Son Dakika: Türkiye'de 18 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 318 kişi vefat 55 bin 802 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 18 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 318 kişi vefat 55 bin 802 yeni vaka tespit edildi İki otomobil çarpıştı, araçlar hurdaya döndü! 9 kişi yaralı İki otomobil çarpıştı, araçlar hurdaya döndü! 9 kişi yaralı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı Final kararı alan Akıncı dizisindeki harita detayı, Azerileri kızdırdı