2012 Altın Küre Ödülleri D-Smart'ta - Son Dakika

2012 Altın Küre Ödülleri D-Smart'ta

09.01.2012 15:17
2012 Altın Küre Ödülleri D-Smart'ta

Altın Küre Ödülleri töreni 15 Ocak Pazar günü HD kalitesinde sadece D-Smart seyircileri ile buluşacak

Hollywood'un Oscar ve Grammy'den sonra en çok ilgi gören ödül töreni olan Altın Küre, 15 Ocak, Pazar günü D-Smart HD 59. Kanal HDe ile ekranlara geliyor. Altın Küre Ödülleri adaylarının her yıl açıklanmadan önce sinemaseverlerin ödül tahminlerinde bulunması artık bir rituel haline geldi.

Bu yıl da bazı güçlü adaylar, Altın Küre Ödülleri'nde şanslarını deneyecek. Hollywood Yabancı Gazeteciler Derneği'nin her yıl vizyon filmleri ve TV dizilerini değerlendirerek sanatçıları ödüllendirdiği Altın Küre Ödülleri'nin bu yılki adayları açıklandı. Michel Hazanavicius'un "Artist" filmi bu yıl altı kategorideki adaylığı ile Altın Küre Ödülleri'ne damgasını vurdu. "Artist"i beşer ödüle adaylıkları ile Alexander Payne'nin "The Descendants" ve Tate Taylor'ın "The Help" filmleri takip ediyor.

Oscar Ödülleri'ne giden yolda önemli bir ara durak olan Altın Küre Ödülleri'nde bu yıl bizden değerli bir sanatçının da rol aldığı önemli bir film de yarışacak. Madonna'nın yönettiği ve rol aldığı W.E.'de ünlü tiyatro ve sinema sanatçımız Haluk Bilginer de El Fayed rolünde oynuyor. Ancak W.E., Altın Küre'de oyuncuları ile değil Abel Korzeniowski'nin müziği ile ödül şansını deneyecek. Sezonun üzerinde en çok konuşulan filmlerinden biri olması beklenen W.E., İngiltere Kralı 8. Edward'ın yaşamında önemli iki kadın ile gönül ilişkilerini konu alıyor.

Bu yıl izleyiciler, 69. Altın Küre Ödülleri'ni, D-Smart'ta HD kalitesi ile seyretmenin ayrıcalığını yaşayacak. D-Smart HD, tören salonunun ve birbirinden şık sanatçıların tüm görkemini muhteşem görüntülerle ekrana taşıyacak.

Canlı yayınlanacak olan 69. Altın Küre Ödülleri Kırmızı Halı Seremonisi, 15 Ocak Pazar günü, saat 02.00'de; Altın Küre Ödül Töreni ise saat 03.00'de, D-Smart HD'de tüm heyecanıyla sizleri bekliyor.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel 2012 Altın Küre Ödülleri D-Smart'ta - Son Dakika


Advertisement