Buldan Belediye Başkanlığını Gülbay Kazandı - Son Dakika

Buldan Belediye Başkanlığını Gülbay Kazandı

31.03.2014 02:23
Buldan Belediye Başkanlığını Gülbay Kazandı, System.String[]

CHP Buldan İlçe Başkanı Ünsal, resmi olmayan sonuçlara göre, Buldan ilçesinde Belediye Başkanlığını adayları Mustafa Gülbay'ın kazandığını söyledi.

CHP Denizli Buldan İlçe Başkanı Musa Ünsal, resmi olmayan sonuçlara göre, Buldan ilçesinde belediye başkanlığını adayları Mustafa Gülbay'ın kazandığını duyurdu.

Musa Ünsal, yaptığı açıklamada, kendilerine gelen bilgilere göre, adayları Mustafa Gülbay'ın en yakın rakipleri AK Parti adayı Ahmet Kırık'ın yaklaşık 400 oy önünde seçimi birinci tamamladığını açıkladı.

Mustafa Gülbay, Buldan'da 2009 yılı yerel seçimlerinde Ak Parti adayı olarak seçilen ve yerel seçimlerde yeniden aday gösterilmemesi üzerine Demokrat Partiye geçerek buradan aday olan Mustafa Şevik'ten belediye başkanlığını devralacak.

Mustafa Gülbay'ın özgeçmişi

Mustafa Gülbay,1964 yılında Buldan'da doğdu. Liseyi Gönen Öğretmen Lisesi'nde okuyan Gülbay, üniversite öğrenimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. Devlet İstatistik Enstitüsü'nde meslek hayatına başladıktan sonra Halk Bankası, Emlak Bankası ve Ziraat Bankası'nda çalışan Gülbay, yerel seçimlerde aday olmak için Ziraat Bankası Babadağ Şube Müdürlüğü görevindeyken emekli oldu. Gülbay, evli ve bir erkek çocuk babasıdır. - Denizli

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika Buldan Belediye Başkanlığını Gülbay Kazandı - Son Dakika


Son Dakika

Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Wilders hakkında suç duyurusu Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro yeni güne de rekorla başladı Ermenistan ordusunun hali içler acısı! Sahte koronavirüs raporuyla ordudan kaçıyorlar Hollandalı sigorta şirketi Aegon, Türkiye birimini satıyor Hatay'daki patlama sonrası İskenderun Emniyet Müdürü uzun namlulu silahla sokağa inip terörist peşine düştü Oğlu tarafından bıçaklanan baba, eşini arayıp ''Alo hanım, oğlum beni bıçakladı'' dedi Hatay'daki saldırıdan yeni görüntüler! İkinci teröristin etkisiz hale getirilme anları kamerada