3. Kadıköy Plak Günleri" 8 Eylül'de Başlayacak - Son Dakika

3. Kadıköy Plak Günleri" 8 Eylül'de Başlayacak

31.08.2018 14:21
3. Kadıköy Plak Günleri

Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen "3. Kadıköy Plak Günleri" 8-9 Eylül'de gerçekleştirilecek.

Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen "3. Kadıköy Plak Günleri" 8-9 Eylül'de gerçekleştirilecek.

Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin bahçesinde yapılacak etkinlik, İstanbul'un önemli plakçılarıyla plak severleri ağırlayacak.

2015'te hayatını kaybeden Müzeyyen Senar'ın 100'üncü yaşının da kutlanacağı etkinlikte, sanatçının plaklarının yanı sıra 1967 model Anadol marka arabası da yer alacak.

Etkinlik kapsamında pop, reggae, caz, indie, alternative, punk, rock ve elektronik müzik türlerindeki taş plaklar çalınacak. İlk gün Gözyaşı Çetesi konseriyle radyocu Gülşah Güray ve Kanat Atkaya'nın "Radyocular Plakları Anlatıyor" söyleşisi yapılacak.

Kapanışta ise Baba Zula konser verecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 3. Kadıköy Plak Günleri' 8 Eylül'de Başlayacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti