300 Dolara İpad 2: Hayal Mi, Değil Mi? - Son Dakika

300 Dolara İpad 2: Hayal Mi, Değil Mi?

27.12.2011 14:00
300 Dolara İpad 2: Hayal Mi, Değil Mi?, System.String[]

Apple'ın iPad'i ilgili belki de bizi en çok heyecanlandıracak söylenti haberimizde...

iPad 3 hakkındaki dedikodular bir süredir etrafımızı sarmış durumda; yeni iPad yedi inç'lik bir ekran mı kullanacak? Benzer sorulara kesin bir cevap ne yazık ki henüz verilemiyor; sadece dedikodular var...

Bütün bu dedikoduların arasında, Wall Street analizcilerinin "Apple herhangi bir yedi inç'lik iPad Nano ya da yedi inç'lik iPod Touch Pro üretmeyecek." demesiyle etrafta dolaşan söylentiler biraz bastırıldı. Ama yeni dedikodulara göre; iPad 3 piyasaya çıktığı zaman, Apple iPad 2'nin fiyatını 300 dolar civarına çekebilir.

Gelelim yeni iPad'in çıkış tarihine... Söylentilere göre Apple yeni iPad'ini Steve Jobs'un doğum günü olan 24 Şubatta piyasaya çıkarmayı hedefliyor. Fakat kendisine yapılması planlanan bu büyük saygı duruşunun yanında, cihazın ne derece hazır olup olmadığı da merak konusu... Eğer Apple yeni iPad'i Jobs'un doğum gününe yetiştiremezse, bir diğer önemli kişi olan George Harrison'un doğum gününde piyasaya çıkartabilir.

Kısacası dedikodular Apple'ın her yanını sarmış durumda; bizeyse arkamıza yaslanıp, olacakları bekleyip görmekten başka bir şey kalmıyor. Yine de yeni bir iPad'in yakın bir tarihte piyasada olma ihtimalinin yüksek olduğunu unutmamakta fayda var.

300 Dolara İpad 2: Hayal Mi, Değil Mi?
300 Dolara İpad 2: Hayal Mi, Değil Mi?

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji 300 Dolara İpad 2: Hayal Mi, Değil Mi? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Bakan Albayrak'tan istihdam müjdesi: Hazine ve Maliye Bakanlığı'na 5 bin personel alınacak Son Dakika: Yüz yüze eğitimde üçüncü aşamanın detayları belli oldu 15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Eşinden ayrılan şahıs bunalım geçirdi, sokağı birbirine kattı Tekstil işçisi kahvehane tuvaletinde bileğini keserek intihar etti Erdoğan'ın S-400 açıklamasının hemen ardından ABD'nin vize işlemlerini askıya alması dikkat çekti