51 Yaşındaki Monica Bellucci'nin Yatak Sahnesi Olay Oldu - Son Dakika

51 Yaşındaki Monica Bellucci'nin Yatak Sahnesi Olay Oldu

13.12.2016 13:14

'Mozart in the Jungle' dizisinde konuk oyuncu olarak rol alan 51 yaşındaki aktrisin yatak sahnesi büyük ses getirdi.

Monica Bellucci, Meksikalı oyuncu Gael Garcia Bernal ile birlikte rol aldığı 'Mozart in the Jungle' (Ormandaki Mozart) dizisinde senaryo gereği tamamen soyundu.

YATAK SAHNESİ OLAY OLDU

Komedi-drama türündeki dizide konuk oyuncu olarak boy gösteren 51 yaşındaki aktris, 38 yaşındaki Gael Garcia Bernal ile sevişme sahnesi için kamera karşısına geçti.


Dizide, Gael Garcia Bernal'in canlandırdığı 'Rodrigo De Souza', New York'tan Venedik'e gider ve orada artık yaşlanmaya başlayan güzel bir soprano ile karşılaşır.


DİZİYİ GÖLGEDE BIRAKTI

51 yaşındaki yıldızın yatak sahneleri dizinin önüne geçerken, kısa sürede yüzbinler tarafından izlendi.


51 Yaşındaki Monica Bellucci'nin Yatak Sahnesi Olay Oldu
51 Yaşındaki Monica Bellucci'nin Yatak Sahnesi Olay Oldu

Son Dakika Magazin 51 Yaşındaki Monica Bellucci'nin Yatak Sahnesi Olay Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

İzlanda'yı 2-1 mağlup eden Macaristan, EURO 2020 biletini kaptı Aynı aileden 3 kişinin ölümüne neden olan Emrah Serbes, kalan tek kişiye 95 bin liralık icra takibi başlattı Koronavirüs kısıtlamaları "kızamık" vakalarını arttırdı Koronavirüs aşısını bulan BioNTech'in CEO'su Uğur Şahin: Salgını bitireceğinden eminim Erdoğan'dan ASELSAN açılışına damga vuran espri! Herkes önce çok şaşırdı sonra güldü Şarkıcı Gülşen bikini üstüyle ayna pozu paylaştı, beğeniler yağmur oldu yağdı Feribotta hava aldırma bahanesiyle dışarı çıkarılan genç kıza otobüs muavini tecavüz etti Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'ye çağ atlatacak 3 yeni müjdeyi verdi