6 gündür haber alınamayan 2 çocuk annesinin cansız bedeni bulundu - Son Dakika

6 gündür haber alınamayan 2 çocuk annesinin cansız bedeni bulundu

24.01.2022 19:35

Kırıkkale'de evinden ayrıldıktan sonra 6 gündür haber alınamayan iki çocuk annesi Hayriye Ulusoy'un cansız bedeni, daha daha önce montunun bulunduğu bölgeden 400 metre uzaklıkta bulundu.

Kırıkkale'de 18 Ocak 2022 gününde salı günü evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan iki çocuk annesi Hayriye Ulusoy (35) için yürütülen arama çalışmalarından kötü haber geldi.

ARAMALAR TEK BİR YERE YOĞUNLAŞMIŞTI

Arama çalışmaları, Ulusoy'un montu ve otomobilinin bulunduğu Karaahmetli köyü Kapulukaya Barajı çevresinde yoğunlaşmıştı. Kadavra köpeklerinin de katıldığı, Jandarma Sualtı Arama Kurtarma (JAK), AFAD, AKUT ve Kırıkkale Belediyesi Sualtı Kurtarma Timi tarafından yapılan aramalar, tüm yurdu etkisi altına alan karlı havaya rağmen durdurulmadı.

6 gündür aranan iki çocuk annesi kadından kahreden haber: Cansız bedeni barajdan çıkartıldı

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Dalgıçlar tarafından suyun içerisinde yapılan arama faaliyetlerinde Ulusoy'un cansız bedeni, montunun bulunduğu alandan 400 metre uzaklıkta bulundu. Ceset torbasına konularak bot ile karaya çıkartıldı.

YAKINLARI BÜYÜK ÜZÜNTÜ YAŞADI

Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından bölgede inceleme yapıldı. Hayriye Ulusoy'un cansız bedeni, cenaze aracıyla otopsisi yapılması üzerine hastane morguna kaldırıldı. Yakınları ise büyük üzüntü yaşadı.

6 gündür haber alınamayan 2 çocuk annesinin cansız bedeni bulundu
6 gündür haber alınamayan 2 çocuk annesinin cansız bedeni bulundu
6 gündür haber alınamayan 2 çocuk annesinin cansız bedeni bulundu
YORUMLAR (1)
  • Murat Vural: Asla intihar edecek birisine benzemiyor . Etraflıca iyice araştırılmalı . Allah rahmet eylesin . Cevap Yaz 7 3 Yayından Kaldır
500
Çin'de Perakende Satışlar Kovid-19 Nedeniyle Ocak-Nisan Döneminde Düştü Çin'de Perakende Satışlar Kovid-19 Nedeniyle Ocak-Nisan Döneminde Düştü İsveç hükümeti NATO üyeliğine başvurma kararı aldı İsveç hükümeti NATO üyeliğine başvurma kararı aldı Sürpriz Nikah! Sessiz Sedasız Evlendiler Sürpriz Nikah! Sessiz Sedasız Evlendiler

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 6 gündür haber alınamayan 2 çocuk annesinin cansız bedeni bulundu - Son Dakika


Advertisement