8 futbolcusu korona olan Beşiktaş'ta yeni vakaya rastlanılmadı - Son Dakika

8 futbolcusu korona olan Beşiktaş'ta yeni vakaya rastlanılmadı

16.11.2020 17:44

Beşiktaş'ta bugün yapılan testlerde yeni bir koronavirüs vakasına rastlanmadı. Siyah beyzlı kulüpte geçtiğimiz gün yapılan testlerde 8 futbolcu koronaya yakalanmıştı.

Koronavirüsle boğuşan ve 8 futbolcuda virüs tespit edilen Beşiktaş'ta korona testleriyle ilgili yeni açıklama geldi. Siyah beyazlı kulüp, bugün yapılan testlerde herhangi bir vakanın olmadığını duyurdu.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada konuyla ilgili, "Teknik heyetimiz ve futbolcularımız ile BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde görevli idari personelimize bugün Covid-19 PCR testi uygulanmıştır. Yapılan testler neticesinde, herhangi bir yeni vakaya rastlanmadığını kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız" ifadelerine yer verildi.

Beşiktaş'ta 12 Kasım'da yapılan korona testlerinde 8 futbolcunun virüse yakalandığı tespit edilmişti.

8 futbolcusu korona olan Beşiktaş'ta yeni vakaya rastlanılmadı

Son Dakika Spor 8 futbolcusu korona olan Beşiktaş'ta yeni vakaya rastlanılmadı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Yeni Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki: Joe Biden'ın önceliği koronavirüs pandemisini kontrol altına almak Göztepe, Trabzonspor'dan Fousseni Diabate'yi kiraladı G.Saray ve Başakşehir'in İrfan Can transferi için yaptığı görüşmenin fotoğrafları ortaya çıktı Babalık duygusunun en masum hali! Kucağındaki kızı düşmesin diye her şeyi yaptı Ermeni lobisi, Joe Biden'ı yemin eder etmez markaja aldı: Erdoğan ve Aliyev'e yaptırım uygulayın İlk 10 içerisindeki beş vergi rekortmeni ismini saklı tuttu İş makinelerinin bile ulaşamadığı köyde, evlerine kar tünelleriyle gidiyorlar Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor