99 depreminde ailesini kaybeden Ece Dizdar'ın Elif'le alakalı paylaşımı yürek yaktı - Son Dakika

99 depreminde ailesini kaybeden Ece Dizdar'ın Elif'le alakalı paylaşımı yürek yaktı

03.11.2020 14:10

1999 yılında meydana gelen depremde ailesi hayatını kaybeden oyuncu Ece Dizdar, dün enkazdan kurtarılan Elif için yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

3 yaşındaki Elif Perinçek, İzmir'in Seferihisar ilçesinde meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde yıkılan Doğanlar Apartmanı'nın enkazından 65 saat sonra sağ olarak kurtarıldı. Enkazdan yaralı olarak kurtulan 'mucize çocuk' Elif, kısa sürede ülke gündemine otururken en duygusal paylaşımlardan biri de oyuncu Ece Dizdar'dan geldi.

"MUCİZE BEKLEYİP TERSİNİ YAŞADIM"

17 yaşındayken meydana gelen 1999 depreminde anne ve babasını kaybeden Dizdar, Elif'in enkazdan sağ çıkarıldığını öğrenince sessiz kalamadı. Anne ve babasının geride kalan fotoğrafını paylaşan oyuncu, "Elif... Böyle bir mucizeyi hayal edemiyorum. Ben 99'da bekleyip tersini yaşayanlardanım... Bu felaketi yaşayan için bu bitmeyen iyileşmeyen bir konudur. Allah Elif'e uzun ömürler versin. Yaralı kurtulan herkese şifa diliyorum" dedi.

99 depreminde ailesini kaybeden Ece Dizdar'ın Elif'le alakalı paylaşımı yürek yaktı
99 depreminde ailesini kaybeden Ece Dizdar'ın Elif'le alakalı paylaşımı yürek yaktı

Son Dakika Magazin 99 depreminde ailesini kaybeden Ece Dizdar'ın Elif'le alakalı paylaşımı yürek yaktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Meteoroloji uyardı: 36 ilde kar yağışı bekleniyor ABD Merkez Bankası faiz kararını sabit bıraktı Son Dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu sonrası kısıtlama mesajı: Kontrolsüz gevşeme dalgalanmalara yol açabilir Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme