AA Adana Bölge Müdürü Firik'ten Çamlıyayla Belediye Başkanı Tepebağlı'ya ziyaret - Son Dakika

AA Adana Bölge Müdürü Firik'ten Çamlıyayla Belediye Başkanı Tepebağlı'ya ziyaret

05.06.2020 11:55
AA Adana Bölge Müdürü Firik'ten Çamlıyayla Belediye Başkanı Tepebağlı'ya ziyaret, System.String[]

Anadolu Ajansı (AA) Adana Bölge Müdürü Mehmet Kemal Firik, Mersin'in Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı'yı ziyaret etti.

Anadolu Ajansı (AA) Adana Bölge Müdürü Mehmet Kemal Firik, Mersin'in Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı'yı ziyaret etti.

Firik, başkan Tepebağlı'yı makamında ziyaret edip ajansın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Bölge müdürlüğü olarak Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye illerinde haber üretimi yaptıklarını anlatan Firik, Mersin'in birçok haber çeşitliliğine sahip önemli kentler arasında yer aldığını vurguladı.

Firik, AA muhabirlerinin kentte yapılan çalışmaları dünyaya duyurmak için çaba sarf ettiğini belirterek, birçok fotoğraf ve haberin de dünya basını tarafından ilgi gördüğünü ifade etti.

Başkan Tepebağlı'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AA Adana Bölge Müdürü Firik'ten Çamlıyayla Belediye Başkanı Tepebağlı'ya ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaraylı taraftarlar, başkanlığa Bahattin Demirbilek'i istiyor Son Dakika: Bugünden itibaren aşılama programının 2. adımına geçilerek huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak Sağlık Bakanı Koca: 830 bin sağlık çalışanımız aşının ilk dozunu oldu İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Fenerbahçe, Ankaragücü maçı esnasında yayıncı kuruluşu protesto etti Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde