ABD'de Bu Gençleri Ağırlayacak Kimse Yok Mu? - Son Dakika

ABD'de Bu Gençleri Ağırlayacak Kimse Yok Mu?

29.01.2017 14:24

İstanbul Gültepe'de geneli dar gelirli ailelerin çocuklarının okuduğu Gültepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri büyük bir başarıya imza attı.

İstanbul Gültepe'de geneli dar gelirli ailelerin çocuklarının okuduğu Gültepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri büyük bir başarıya imza attı. O gençler Amerika'da düzenlenecek "Robot" yarışmasının Türkiye elemelerinde Robert Kolej, Darüşşafaka, Hisar Okulları, Kabataş Erkek Lisesi, Galatasaray Lisesi gibi önemli eğitim kurumlarının da bulunduğu 44 okulu geride bırakarak birinci oldu. Ancak denizi geçen öğrenciler adeta derede boğuldu. Çünkü öğrencilerin Amerika'da otele verecek paraları yok.

YORUMLAR
500
Son dakika haberi... Cüneyt Arkın'ın vefatının ardından ünlü isimler hastaneye taziye ziyaretinde bulundu Son dakika haberi... Cüneyt Arkın'ın vefatının ardından ünlü isimler hastaneye taziye ziyaretinde bulundu İSTANBUL-CÜNEYT ARKIN İÇİN DOSTLARI HASTANEYE GELMEYE DEVAM EDİYOR - 2 İSTANBUL-CÜNEYT ARKIN İÇİN DOSTLARI HASTANEYE GELMEYE DEVAM EDİYOR - 2 İstanbul Finans Merkezi Kanunu Yürürlüğe Girdi İstanbul Finans Merkezi Kanunu Yürürlüğe Girdi
Kaynak: DailyMotion.com

Son Dakika Yaşam ABD'de Bu Gençleri Ağırlayacak Kimse Yok Mu? - Son Dakika

Bu haber DailyMotion.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. DailyMotion.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı DailyMotion.com kurumudur.

Advertisement