ABD'de eylemcilerin bir kargo şirketine ait tırı yağmalaması kamerada - Son Dakika

ABD'de eylemcilerin bir kargo şirketine ait tırı yağmalaması kamerada

ABD'de siyahi bir adamın polis tarafından öldürülmesinin ardından başlayan protestolar yağmalama ve şiddet eylemlerine dönüştü. Eylemcilerin bir kargo şirketine ait tırı seyir halindeyken yağmalaması cep telefonu kamerasına yansıdı.

ABD'nin Minneapolis kentinde bir polis memurunun siyahi bir vatandaşı boğarak öldürmesinin ardından başlayan protestolar şiddet eylemlerine dönüştü. Binaların yakıldığı ve dükkanların yağmalandığı protestolarda, bir kargo şirketine ait tırın eylemciler tarafından yağmalanması cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

1 YAĞMACI VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ

ABD'nin Minneapolis kentinde siyahi George Floyd, bir polis tarafından nefessiz bırakılarak öldürüldü. Olaya ilişkin görüntülerin paylaşılmasının ardından kentte başlayan protestolarda binalar yakıldı ve yağmalar başladı. Dükkan sahipleri yağmalara karşı silahla önlem almasının ardından göğsündenvurulan bir yağmacı hayatını kaybetmişti.

SEYİR HALİNDEKİ TIRI YAĞMALADILAR

Birçok kente yayılan protesto ve yağma olaylarında yolları kapatan eylemciler geçen araçlara da zarar veriyor. Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde, UPS şirketine ait bir tır seyir halindeyken eylemciler tarafından yağmalanıyor.

Son Dakika

16:57 Kedi tartışmasında annesini itip ölümüne neden olan genç, o anları telefonuna kaydetmiş 15:53 Bay Yanlış dizisinin çekildiği ultra lüks ev ünlü şarkıcının çıktı 15:28 Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerin köpekleri için yaptırdığı mezarlık sosyal medyada gündem oldu 14:28 Havai fişek fabrikasındaki patlamada depo sahiplerinin hayatlarını bir bardak su kurtardı 13:40 Uzmanlardan sahte altın uyarısı: Güvendiğiniz yerden alın 13:29 Tokat'taki bakır madeninde altın bulundu 12:55 İspanya'da Zoom toplantısında çıplak görüntülenen belediye meclis üyesi istifa etti 11:20 Ünlü sunucu Kelly Brook'tan cinsel ilişki itirafı: Yaş ilerledikçe daha iyi oluyor 10:53 Koronavirüs vakalarında artış görülen Bursa'da tepki çeken görüntüler 10:46 Yagıtay'dan hafta tatili kararı: İşveren, pazar günü dışında da kullandırabilir 10:44 Köpeği ezip kaçtığı söylenen doktor Birsen Ocaklı'ya ünlü isimlerden tepki yağdı 09:50 Doğada kendiliğinden yetişmesine rağmen toplaması yasak olan salebin kilosu 900 liraya satılıyor 09:47 Tiryakilere kötü haber! Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 09:19 30 yıl önce askerimizi şehit eden saldırganlar sınır ötesi operasyonla yakalandı 09:14 Son dakika: 4 işçinin hayatını kaybettiği fabrikanın sahibi suskunluğunu bozdu