Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi - Son Dakika

Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi

31.10.2020 11:09

ABD'nin Florida eyaletinde aracında meydana gelen teknik sorun nedeniyle aracının kaputunun açan kişi, 3 metre uzunluğunda dev pitonla karşılaştı.

ABD'de bir araç servisinde korkutan bir olay yaşandı.Ülkenin Florida eyaletinde bulunan Dania Beach kentinde bir kişi aracında meydana gelen teknik bir sorun nedeniyle aracının kaputunu açtı.

TELEFONA SARILDI

Gördüğü olay karşısında şaşkına dönen kişi, aracın kaputunda 3 metrelik dev pitonla karşılaştı. Otomobilin sürücüsü, yılanı almak için Florida Balık ve Yaban Hayatı Koruma Komisyonu'nu aradı.

PİTON GÜVENDE

Olay yerine gelen Florida Balık ve Yaban Hayatı Koruma Komisyonu'na (FWC) bağlı ekiplerin, dev pitonu kaputtan çıkardığı ifade edildi.Yetkililer, pitonun güvende olduğunu açıkladı.

Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Son Dakika

13 il için kuvvetli rüzgar ve sağanak yağış uyarısı Aileleri enkaz altındaki vatandaşların TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan isteği kahretti: Kepçelerle kazmasınlar Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu