Abdulhamid Han'ın gece görüntüsü hayran bırakıyor - Son Dakika

Abdulhamid Han'ın gece görüntüsü hayran bırakıyor

04.02.2023 00:00
Abdulhamid Han'ın gece görüntüsü hayran bırakıyor

MERSİN'in Silifke ilçesi açıklarında demirleyen sondaj gemisi Abdulhamid Han'ın ışıklarının oluşturduğu yakamoz, görsel güzellik oluşturuyor.

MERSİN'in Silifke ilçesi açıklarında demirleyen sondaj gemisi Abdulhamid Han'ın ışıklarının oluşturduğu yakamoz, görsel güzellik oluşturuyor.

Türkiye'nin hidrokarbon arama çalışmalarına katılan 4'üncü sondaj gemisi 'Abdülhamid Han', bakım ve ikmal işlemleri için Taşucu Limanı açığına döndü. Boğsak Adası civarına demirleyen Abdülhamid Han sondaj gemisi gündüz ayrı gece ayrı görsellik oluşturuyor. Abdülhamid Han gece yaktığı ışıklarla sahile yakamoz görüntüsü oluşturuyor. Görenleri büyüleyen görüntüye balıkçı tekneleri de eklenince vatandaşlar manzaranın keyfini sürüyor.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Engin Altay: '14 Mayıs Kurtuluş Günü, Türkiye'ye Hayırlı Olsun' Engin Altay: '14 Mayıs Kurtuluş Günü, Türkiye'ye Hayırlı Olsun' BAE, Türkiye ve Suriye'ye şimdiye kadar 240 uçakla yardım malzemesi gönderdi BAE, Türkiye ve Suriye'ye şimdiye kadar 240 uçakla yardım malzemesi gönderdi BAKAN VARANK TÜBİTAK GİRİŞİMCİ VE YENİLİKÇİ ÜNİVERSİTE ENDEKSİ SONUÇLARINI AÇIKLADI BAKAN VARANK TÜBİTAK GİRİŞİMCİ VE YENİLİKÇİ ÜNİVERSİTE ENDEKSİ SONUÇLARINI AÇIKLADI

Son Dakika Güncel Abdulhamid Han'ın gece görüntüsü hayran bırakıyor - Son Dakika


Advertisement