Son Dakika Haberleri: Abdullah Dede, Emekli Maaşının Yarısını Mehmetçiğe Gönderdi

Abdullah Dede, Emekli Maaşının Yarısını Mehmetçiğe Gönderdi

9 ay önce

Abdullah dede, emekli maaşının yarısını Mehmetçiğe gönderdiİSTANBUL - Sultanbeyli'de yaşayan 77 yaşındaki Abdullah dede, emekli maaşının yarısını Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.

Abdullah dede, emekli maaşının yarısını Mehmetçiğe gönderdi

İSTANBUL - Sultanbeyli'de yaşayan 77 yaşındaki Abdullah dede, emekli maaşının yarısını Mehmetçik Vakfı'na bağışladı. Abdullah dedenin Mehmetçiğe duygulandıran desteği, cep telefonu kamerasına yansıdı.
Afrin'de Zeytin Dalı harekatının gerçekleştiren Mehmetçiğe Türkiye'nin dört bir yanından destek gelmeye devam ediyor. Sultanbeyli'de yaşayan Abdullah dede de, Mehmetçiğe emekli maaşının yarısını göndererek destek verdi. Bugün maaşını çekmek için banka şubesine giden Abdullah Erkılıçoğlu, hesabındaki paranın 600 TL'sinin Mehmetçik Vakfı'na bağışladı. Abdullah dedenin duygulandıran desteği, cep telefonu kamerasına da yansıdı. Maaşının yarısını çektikten sonra kalan tutarın hepsini bağış olarak Mehmetçik Vakfı'na gönderen Erkiliçoğlu'nun bu hareketi bankadaki vatandaşlara duygu dolu anlar yaşattı.

YORUMLAR


Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nun "Kahvaltı" Çıkışı Tartışma Yarattı ABD, En Az Bir Trilyon Doları Piyasadan Çekip Yok Edecek

İki Çocuğunu Öldüren Babanın "Benden Değiller" İddiası Doğru Çıkmadı