Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen Filmi - Son Dakika

Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen Filmi

06.07.2011 14:39
Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen Filmi

Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kendine güveni olmayan Roger, bir arkadaşından duyduğu kendini geliştirme kursuna katılmaya karar verir. Dersi Dr. P adında gizemli biri vermektedir.Dr. P, asistanı Lesher’ın yardımıyla kursuna katılanlara kendine güvenmeyi ve kadınları tavlamayı öğretmektedir. Öğrettiği teknikleri kullananların içindeki aslanı ortaya çıkaracağını savunan Dr. P’nin garip teknikleri ilk başta sınıfta bir kargaşaya yol açsa da kendine güven konusunda yol kateden Roger dersleri almaya devam eder.

Roger, aynı binada yaşadığı ve bir türlü açılamadığı Amanda’ya sonunda çıkma teklif eder. Amanda’yla güzel bir gece geçiren Roger, Dr. P’ye Amanda’ya olan aşkını anlatır. Fakat Roger zamanla Dr. P’nin rekabetçi tarafını keşfeder. Dr. P Amanda’ya kendini bir doktor olarak tanıtır ve onunla yakınlık kurmaya çalışır. Öğretmeninin sevdiği kızla yakınlaşmaya başladığını gören Roger, Dr. P.’nin her seferinde sınıfından birine aynı şeyi yaptığını keşfeder. Dr. P. Amanda’yı elde etmek için Roger’ın hayal bile edemeyeceği oyunlara başvuracaktır.

Yönetmen:

Senaryo: Scot Armstrong, Todd Phillips

Oyuncular: Horatio Sanz, Matt Walsh, Jacinda Barrett, Jon Heder, Billy Bob Thornton

Filmin Türü: Komedi, Psikolojik,

Orijinal Adı: School For Scoundrels

Yapım Yılı: 2006

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 100 dk.

Resmi Sitesi: http://www.schoolforscoundrels-movie.com/

Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Vizyon Tarihi: 05.01.2007

YORUMLAR
500
Alanyaspor, Pirlo'nun teknik direktörlüğünü yaptığı Fatih Karagümrük'ü 4 golle geçti Alanyaspor, Pirlo'nun teknik direktörlüğünü yaptığı Fatih Karagümrük'ü 4 golle geçti Adana Demirspor, Giresun deplasmanından 3 puanla dönüyor Adana Demirspor, Giresun deplasmanından 3 puanla dönüyor Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi

Son Dakika Güncel Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen Filmi - Son Dakika


Advertisement