Son Dakika Haberleri: Adıyaman'da Korkutan Bahçe Yangını

Adıyaman'da Korkutan Bahçe Yangını

6 ay önce

Adıyaman'da korkutan bahçe yangınıADIYAMAN - Adıyaman'da, ormanlık alana yakın bulunan bir bahçede çıkan yangın güçlükle kontrol altına alındı.

Adıyaman'da korkutan bahçe yangını

ADIYAMAN - Adıyaman'da, ormanlık alana yakın bulunan bir bahçede çıkan yangın güçlükle kontrol altına alındı.
Edinilen bilgilere göre, Adıyaman- Kahta Karayolunda bulunan Marina Mesire alanı üst kısımlarında bulunan bir bahçede bilinmeyen nedenlerden dolayı yangın meydana geldi. Çıkan yangın rüzgarında etkisiyle kısa sürede büyüyerek hem mesire alanına hem de bahçenin ilerisinde bulunan ormanlık alana doğru ilerledi. Hızla ilerleyen yangını fark eden vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen Adıyaman Belediyesine bağlı İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ile Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı itfaiye ekipleri alevlere müdahale etti. Rüzgardan dolayı alevler güçlükle kontrol altına alındı. Yangın civarda bulunan ormanlık alana ve mesire alanına sıçramadan söndürüle bildi. Yangından dolayı trafiğe kapatılan eski Adıyaman- Kahta Karayolu ise yangın sonrası yeniden trafiğe açıldı.
Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMLAR


Suriye'de ABD ve YPG'nin Ortak Devriyesine Saldırı Düzenlendi Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı

Kayalıklarda Fotoğraf Çekmeye Çalışan Sosyal Medya Fenomeni, Feci Şekilde Can Verdi