Afgan Güçleri ve Taliban Arasında Çatışma: 46 Ölü - Son Dakika

Afgan Güçleri ve Taliban Arasında Çatışma: 46 Ölü

28.11.2018 15:01
Afgan Güçleri ve Taliban Arasında Çatışma: 46 Ölü, System.String[]

Afganistan'da, Afgan güçleri ve Taliban arasında yaşanan çatışmada 30 sivil ile 16 Taliban militanının öldüğü belirtildi.

Afganistan'da, Afgan güçleri ve Taliban arasında yaşanan çatışmada 30 sivil ile 16 Taliban militanının öldüğü belirtildi. Afganistan'ın Helmand vilayetinde, Afgan güçleri ve Taliban arasında çatışma çıktı. Çatışmada 16 Taliban militanının öldürüldüğü, en az 30 sivilin de hayatını kaybettiği belirtildi.

(İHA)

Afgan Güçleri ve Taliban Arasında Çatışma: 46 Ölü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Afgan Güçleri ve Taliban Arasında Çatışma: 46 Ölü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Adana'da, morgda cenaze bekleyen çiftin otomobilindeki külçe altınlar çalındı Son Dakika! Buğday, arpa ve mısır ithalatında gümrük vergisi 1 Ocak'a kadar sıfırlandı Cinsel istismara uğrayan kız çocuğu yaşadığı dehşeti anlattı: Uyandığımda çırılçıplaktım Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin