Agad'dan Vali Sodan'a Ziyaret - Son Dakika

Agad'dan Vali Sodan'a Ziyaret

17.08.2012 13:26
Agad'dan Vali Sodan'a Ziyaret, System.String[]

Adıyaman Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan ve beraberindeki heyet Vali Ramazan Sodan'ı makamında ziyaret etti.

Adıyaman Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan ve beraberindeki heyet Vali Ramazan Sodan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ramazan Sodan, "Adıyaman Gazetecileri Cemiyeti'ne ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Ben de artık Adıyaman'da veda ziyaretlerimi gerçekleştiriyorum. Adıyaman'ı hiç unutmayacağım. Burada 4-5 yıl gibi uzun bir süre görev yaptım. Zamanım hep dolu dolu geçti. Gerçekten çok duyguluyum.

Konuşmakta bile güçlük çekiyorum. Buradan çok iyi itibarlarla ayrılıyorum. Çok huzurlu ve gönül hoşnutluğu içerisinde Adıyaman'dan ayrılıyorum. Adıyaman'ı ve Adıyaman'ın huzurlu ve mutlu insanlarını tanımış oldum. Bu konuda kendimi çok şanslı görüyorum. Bu güzel diyarı ve bu diyarın güzel insanlarını unutmayacağım. Adıyaman'ı hep anacağım. Tüm Adıyamanlıların Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum. Tekrar ziyaretlerinden dolayı Adıyaman Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan'a ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum" dedi.

Daha sonra konuşan Adıyaman Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan; "Valimizin görevde bulunduğu 4-5 yıl sürecinde Adıyaman'ın kalkınması için, Adıyaman halkının daha refah, huzur ve güvende yaşaması için göstermiş oldukları çaba, gayret ve çalışmalarından ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz. Adıyaman'ın kalkınması için başta Adıyaman Belediyesi olmak üzere diğer kurumlardan gelen tüm projelere destek vermesi, yardımcı olması, sosyal bazdaki ve diğer tüm branşlardaki desteklerinden dolayı da teşekkür ediyoruz. İlişkileri üst amir alt amir olarak değil de ağabey ve kardeş olarak dostane ilişkilerle sürdürdüğü için kendilerine teşekkür ediyoruz. Biz valimizi bugüne kadar bir baba bir amca olarak gördük.

Çalışmaları hep o yönde gösterdi. Adıyaman basını olarak bugüne kadar verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte kendilerine Ankara'daki çalışmalarında başarılar diliyoruz. Ankara'daki çalışmalarında Adıyamanlılar ile iyi ilişkilerinin devam edeceğine ve Adıyamanlılara gereken tüm yardımı sağlayacağına inanıyoruz. Bundan sonraki süreçte daha toplulukta daha başka yerde görüşmeği umuyoruz.

Bugüne kadar Adıyaman ili için yaptıkları tüm çalışmalar ve gayretler için Adıyaman Gazetecileri Cemiyeti olarak teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz" dedi. - ADIYAMAN

Agad'dan Vali Sodan'a Ziyaret
Agad'dan Vali Sodan'a Ziyaret
Agad'dan Vali Sodan'a Ziyaret

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Agad'dan Vali Sodan'a Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Chelsea Frank Lampard'ın görevine son verdi! İlk aday Thomas Tuchel Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı Sapık komşusunun tacizlerine dayanamayan iki çocuk annesi kadın kendisini astı Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Güney Koreli ünlü rapçi Heon-cheol evinde ölü bulundu Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı