Son Dakika Haberleri: Ahmet Ağaoğlu: "2023'e Kadar Kasaya Para Girmeyecek"

Ahmet Ağaoğlu: "2023'e Kadar Kasaya Para Girmeyecek"

13 ay önce

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu ödeme sıkıntısı içinde olduklarının altını çizdi, “Şu andaki kenetlenme biraz daha gider. Eğer ödemeler zamanında yapılmazsa futbolcunun yönetime inancı kaybolur” dedi.

Ahmet Ağaoğlu:


Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Aytemiz Alanyaspor maçı öncesinde kulübün içinde bulunduğu son durumu değerlendirdi.


İstedikleri her şeyi gerçekleştirdiklerini belirten Ağaoğlu, "28 futbolcumuzun 10'u altyapıdan. 9.5 milyon euro oyuncu satışı yaptık, 2.2 milyon euro transfer harcadık. Dolayısıyla 7.3 milyon euro civarında tasarruf sağladık. Takıma ruh kazandıracak bir hocayla yola çıktı. Artık hangi oyuncuya sorarsanız sorun, hocaya karşı inanılmaz bir güven var" dedi.


Bu kadar kara rağmen ciddi bir ödeme sıkıntısı yaşadıklarının altını çizen bordo-mavili kulübün patronu, "Şu anda takım içindeki kenetlenme, hocaya olan inanç ve bu hava, biraz daha gider. Ondan sonra da eğer ödemeler zamanında gerçekleşmezse futbolcu ve takım yönetime olan inancını kaybetmeye başlar. Şampiyon da olsak, 2023'e kadar takımın kasasına bir kuruş para girmeyecek. Bakalım, yollar bizi nereye götürürse oraya gideceğiz."


]


Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 18.09.2018 05:35 

YORUMLAR


7 kız babası, çobanlık yaparak çocuklarını okutuyor
Arkadaşından yardım isteyen çocuk gelini, polisler kurtardı Emniyet müdürünün talimatı, domuz bağıyla bağlanan kadının hayatını kurtardı