Son Dakika Haberleri: AK Parti 6. Olağan Kongresi'nde On Binlere Seslenen Erdoğan: Bizi Çökertemeyecekler

AK Parti 6. Olağan Kongresi'nde On Binlere Seslenen Erdoğan: Bizi Çökertemeyecekler

6 ay önce

Ankara'da gerçekleştirilen AK Parti 6. Olağan Kongresi on binlerin katılımıyla başladı. Salonun önünde toplananlara seslenen Başkan Erdoğan, "Kongremizi yaparak dünyaya farklı bir mesaj vereceğiz. Bugüne kadar bizi çökertemediler, çökertemeyecekler" ifadesini kullandı.

AK Parti 6. Olağan Kongresi için Ankara Spor Salonu dışında toplanan vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yeni sistemle ilk defa kongremizi yaparak inşallah dünyaya farklı bir mesaj vereceğiz.Bugüne kadar bizi çökertemediler, bundan sonra da çökertemeyecekler" dedi.

DÜNYAYA FARKLI MESAJLAR VERECEĞİZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 6. Olağan Kongresi öncesi Ankara Spor Salonu dışındaki vatandaşlara seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Sevgili kardeşlerim, hanımefendiler, beyefendiler sizleri bu altıncı olağan kongremizde en kalbi duygularımla selamlıyorum. Evet şu anda partimiz 17 yaşında. Genç, dinamik ve geleceğe çok daha iyi hazırlanan bir parti olarak Türkiye'ye dünyaya en büyük mesajları bugün tekrar veriyoruz.

Bizler tek milletiz, tek bayrağız, tek vatanız, tek devletiz. Ve bizi bölmek, parçalamak isteyenlere en güzel cevabı hem sandıklarda veriyoruz, hem meydanlarda veriyoruz. Bugün yenilenerek, yeni sistemle ilk defa kongremizi yaparak inşallah dünyaya farklı bir mesaj vereceğiz. Şu anda karşımda 10 binleri görüyorum. Bugüne kadar hiçbir yerde eğilmedik. Biz sadece ve sadece Allah'ın huzurunda rükuda ve secdede eğildik.

"BÜTÜN BÜYÜKŞEHİRLERİ KAZANACAĞIZ"

"Yerel seçimlerde bütün büyükşehirleri halkımızdan emanet alacağız. Yeni sistemde AK Parti'nin iktidarı ile 81 milyon insanca yaşamın erdemine ulaşacak. Şimdiden Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Rabbim ülkemizin, milletimizin birliğini daim kılsın" dedi.
Bayburt'ta Kömür Diye Toplanıp Yakılan Taşın Kehribar Olduğu Öğrenilince, Bir Çok Ülke Almak İçin Sıraya Girdi Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı

Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı