Son Dakika Haberleri: AK Parti Erzurum Milletvekili Aday Adayı Karadağ'dan Horasan Çıkarması…

AK Parti Erzurum Milletvekili Aday Adayı Karadağ'dan Horasan Çıkarması…

5 yıl önce

AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Arif Karadağ, seçim ziyaretleri kapsamında Horasan’a çıkarma yaptı.

AK Parti Erzurum Milletvekili Aday Adayı Karadağ'dan Horasan Çıkarması…, System.String[]
AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Arif Karadağ, seçim ziyaretleri kapsamında Horasan'a çıkarma yaptı. AK Parti 22 ve 23. Dönem Milletvekili Zeki Karabayır'ın da katıldığı seçim gezisinde esnaf ziyaret edildi, görüş alışverişinde bulunuldu.

AK Parti'den Erzurum Milletvekilliği için aday adayı olan Arif Karadağ, beraberinde AK Parti 22 ve 23. Dönem Kars Milletvekili Zeki Karabayır'la birlikte Horasan'daki seçmenlerle buluştu. İlçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Karadağ, kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet etti, fikir alışverişinde bulundu, sokağın sesine kulak verdi. Karadağ, ilçeye bağlı mahalle köylerde de temaslarda bulundu. Bir siyasetçi için başarıya giden yolun, sokaktan ve halkın arasından geçtiğini anlatan Arif Karadağ, "Sokağı iyi dinler, sorunları yerinde tespit eder ve iyi bir analiz yaparsanız, başarı ve dolayısıyla çözüm de birlikte gelir. Sorunlarını, önceliklerini ve beklentilerini bilmediğiniz bir bölge için ne plan yapılabilinir, ne de program. Biz, Erzurum için hayata geçirmeyi arzu ettiğimiz projelerimizi bu sayede vatandaşlarımızla birlikte şekillendiriyoruz" diye konuştu.

ARİF KARADAĞ: HORASAN ERZURUM İÇİN KAVŞAK NOKTASI

Horasanlıların büyük ilgi gösterdikleri ve can kulağıyla dinledikleri Arif Karadağ, Horasan'ın nüfusu itibariyle Erzurum'un önde gelen ilçelerinden birisi olduğuna dikkati çekerek, "Horasan ilçemiz bir kavşak ve aynı zamanda geçmişi uzun yıllar öncesine dayanan bir ticaret merkezi. Geçmişiyle bugünü arasında bir mukayese yapacak olursak; ilçenin eski günlerini aradığı aşikar. Biz de, bu duruma geliş nedenlerini yine bu ilçenin sakinleriyle, esnafıyla, ticaretine yön verenleriyle görüşelim ve ona göre yol ve yöntemler geliştirelim istedik. Horasan ziyaretimizde bizi bir an olsun yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen AK Parti 22 ve 23. Dönem Milletvekili Zeki Karabayır'a da özellikle teşekkür ediyorum" dedi.

Karabayır da, Arif Karadağ'ın, Erzurum'da ticaret yapan, genç, dinamik ve sosyal yönü ağır basan bir AK Parti neferi olduğunu ifade ederek, "Biz de siyaset deneyimlerimizden yola çıkarak sevgili Arif kardeşimize destek olmaya çalışıyoruz" dedi. - ERZURUM
Haber Yayın Tarihi : 23.02.2015 03:04 Kaynak: İHA"Kafa Keseceğim" Diyen Suriyeli Sığınmacı Gözaltına Alındı! Anne ve Babasını Siyanürlü Şerbetle Öldüren Cani Evladın Cezaevinde 1 Gün Kaldığı Ortaya Çıktı Kemerle Saldıran Sürücünün Yediği Yumrukla Nakavt Olduğu An Kamerada!