AK Parti Kurucuları, Tuzla'da Buluştu - Son Dakika

AK Parti Kurucuları, Tuzla'da Buluştu

26.12.2012 16:39
AK Parti Kurucuları, Tuzla'da Buluştu, System.String[]

AK Parti'nin İstanbul'daki kurucuları, Tuzla'da bir araya geldi.

AK Parti'nin İstanbul'daki kurucuları, Tuzla'da bir araya geldi.

Tuzla Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, toplantıya AK Parti'nin Tuzla'daki kurucu ilçe başkanı olan Belediye Başkanı Şadi Yazıcı ev sahipliği yaptı.

Periyodik olarak gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti'nin İstanbul Kurucu İl Başkanlığını yapan Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Alaattin Büyükkaya, AK Parti eski milletvekili Ali İbiş ile İstanbul'daki kurucu ilçe başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Yazıcı, İstanbul'un tüm siyasi partilerde olduğu gibi AK Parti için de gözde olduğunu belirtti.

Bir siyasi partinin kuruluşunda görev almanın diğer siyasi görevlerden çok daha zor olduğunu ifade eden Yazıcı, "Bizler Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, onun hizmet erbaplığı ile bu zor görevi alnımızın akıyla tamamlayarak görevlerimizi yeni arkadaşlarımıza devrettik. Bugün ise hepimiz farklı görevlerdeyiz. Partimizin bir neferi olmaktan her zaman gurur duyuyorum" dedi.

Muhabir: Metin Tokgöz

Yayıncı: Nurhan Çorlu - İSTANBUL

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Kurucuları, Tuzla'da Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı