AK Parti Malatya Milletvekili Çalık, gençlerle buluştu - Son Dakika

AK Parti Malatya Milletvekili Çalık, gençlerle buluştu

17.11.2021 14:53
AK Parti Malatya Milletvekili Çalık, gençlerle buluştu

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Mahalle Bizim Gençlik Bizim" programında gençlerle bir araya geldi.

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Mahalle Bizim Gençlik Bizim" programında gençlerle bir araya geldi.

Çalık'ın iletişim ofisinden yapılan açıklamaya göre, Milletvekili Çalık, merkez Battalgazi ilçesi Orduzu Mahallesi'nde AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığınca düzenlenen etkinlikte, gençleri çok önemsediklerini ve onlarla birlikte yol yürüdüklerini belirterek, 2023'e de gençlerle birlikte yürüyeceklerini ifade etti.

" Türkiye'nin 2023, 2053 ve 2071 vizyonunu gençlerimiz başaracak." ifadelerini kullanan Çalık, şunları kaydetti:

"Bugünün ilçe başkanları, belediye başkanları, milletvekilleri burada, yarının bütün unvanını hak etmiş gençler de burada. O unvanı hak eden gençler, Allah nasip ederse yarın milletvekili, belediye başkanı, ilçe başkanı, mahalle başkanı, bakan olacak. Bu gençler inşallah Orduzu'dan çıkacak. Orduzu'da, Battalgazi'de bu gençlik varken 2023'e emin adımlarla koşacağız. Gençlerimizle birlikte hep beraber yol yürüyeceğiz."

Çalık, Türkiye'nin gençlerle birlikte hedeflerine emin adımlarla yürüyeceğini belirtti.

YORUMLAR
500
AK Parti Milletvekili Aksal, Bakan Yanık ile görüştü AK Parti Milletvekili Aksal, Bakan Yanık ile görüştü TBMM Kit Komisyonu'nda AKP'li Vekillerin 'Halk Zenginleşti' Sözleri Tartışma Yarattı. CHP'li Sertel: 'Millet Aç, Nerede Yaşıyorsunuz?' TBMM Kit Komisyonu'nda AKP'li Vekillerin 'Halk Zenginleşti' Sözleri Tartışma Yarattı. CHP'li Sertel: 'Millet Aç, Nerede Yaşıyorsunuz?' AK Parti'li Yağcı, Bilecik'in fetih yıl dönümü için pilav dağıttı AK Parti'li Yağcı, Bilecik'in fetih yıl dönümü için pilav dağıttı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Malatya Milletvekili Çalık, gençlerle buluştu - Son Dakika


Advertisement