AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz'dan Akçakale Belediyesine ziyaret - Son Dakika

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz'dan Akçakale Belediyesine ziyaret

04.11.2020 11:25
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz'dan Akçakale Belediyesine ziyaret, System.String[]

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Akçakale Belediyesini ziyaret etti.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Akçakale Belediyesini ziyaret etti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Yanılmaz, ziyarette Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ve meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Başkan Yalçınkaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yürüttükleri ve yapacakları çalışmalar hakkında Yanılmaz'a bilgiler verdi.

Yanılmaz ise Yalçınkaya'ya yaptığı çalışmalar için teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Vehbi Beyaz ve AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık da hazır bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz'dan Akçakale Belediyesine ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'da sırası gelen 250 bin kişinin aşı yaptırmadığı ortaya çıktı İstanbul'da sırası gelen 250 bin kişinin aşı yaptırmadığı ortaya çıktı Göztepeli Jahovic, ligin formda ekibi Hatay'ı evinde tek başına yıktı Göztepeli Jahovic, ligin formda ekibi Hatay'ı evinde tek başına yıktı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Türkiye ile kendi ülkesini karşılaştıran spiker böyle isyan etti: Türkiye silah sistemleri geliştiriyor, biz fren sistemi almayı kutluyoruz Türkiye ile kendi ülkesini karşılaştıran spiker böyle isyan etti: Türkiye silah sistemleri geliştiriyor, biz fren sistemi almayı kutluyoruz Fransız ekibi Lille, Yusuf Yazıcı ile yolları ayırma kararı aldı Fransız ekibi Lille, Yusuf Yazıcı ile yolları ayırma kararı aldı Oyuncu Ceren Hindistan, takipçisinin mesajını ifşa ederek dalga geçti Oyuncu Ceren Hindistan, takipçisinin mesajını ifşa ederek dalga geçti Kaza yapan AK Partili vekil sosyal medyadan çağrı yaptı: Acil yardım bekliyoruz Kaza yapan AK Partili vekil sosyal medyadan çağrı yaptı: Acil yardım bekliyoruz