Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu - Son Dakika

Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu

06.09.2012 19:30
Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu, System.String[]

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, Ak Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcıları Esen Ermiş ve Erdin Özel ile birlikte Vali Erol Ayyıldız'ı makamında ziyaret etti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, Ak Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcıları Esen Ermiş ve Erdin Özel ile birlikte Vali Erol Ayyıldız'ı makamında ziyaret etti. Burada gazetecilerin sorularını cevaplandıran Gedikli, partide ekonomik işlerden sorumlu ekip olarak Türkiye'nin ekonomik emarını çekebilmek için yağmur çamur demeden, bayram seyran tatil demeden, doğu batı demeden çalıştıklarını söyledi. Halkıyla kucaklaşan bir parti olduklarını ifade eden Gedikli, şöyle dedi: "Bu anlayış içerisinde siyaset yapıyoruz. Ama eli kanlı katillerle öpüşüp koklaşan, onlara 'arkadaş' diyen, bu anlayış içerisinde siyaset yapan ana muhalefetin yaptığı siyaset elbette Peygamberimizin ifade ettiği, 'doğrularla beraber olun' sözüne tamamen terstir ve aykırıdır. Bizler bu hizmeti yaparken, bu çabayı, bu gayreti Türkiye'nin tüm illerinde ayrı ayrı göstermeye çaba harcıyoruz."

Bülent Gedikli, daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte TTK Kozlu Müessese Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Müessese Müdürü Kazım Eroğlu'ndan bilgi alan Gedikli, daha sonra madenci kıyafetlerini giyip baret takarak 08.00-16.00 vardiyasından çıkan işçileri asansör kapısının önünde karşıladı. Eli yüzü kömür karası içindeki işçilerle sohbet eden Gedikli, kuruma işçi alınmasını isteyen işçilere, "Başbakanımız bu ocağa girdikten sonra 3 bin işçi aldı" diyerek cevap verdi.

Kurumdaki kömür üretimini yerinde görmenin kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Gedikli, "Madende çalışan işçilerle görüş alışverişinde bulunma imkanı bulduk. Madenciliğin ne kadar zor olduğunu yerinde gördük. Ekonomimize katkı açısından önemli bir faaliyet yürütülüyor. Buradan çok önemli izlenimlerle ayrılıyoruz" dedi.

DS,GG (EE/RT) - Zonguldak

Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu
Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu
Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu
Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu
Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu
Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu
Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu
Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu
Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu
Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu

Kaynak: DHA

Son Dakika Politika Ak Partili Gedikli Madencilerle Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Numan Kurtulmuş ve Binali Yıldırım'a yeni görev! Başkanlık katı hazırlanıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Numan Kurtulmuş ve Binali Yıldırım'a yeni görev! Başkanlık katı hazırlanıyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan tepkilere yanıt: Türkiye'deki aşı çalışmalarının yüzde 95'i bana ait Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan tepkilere yanıt: Türkiye'deki aşı çalışmalarının yüzde 95'i bana ait Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada kazan kaldırdı! Emre Belözoğlu'na ateş püskürdüler Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada kazan kaldırdı! Emre Belözoğlu'na ateş püskürdüler Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu Sanatçı Sabahat Akkiraz'dan gündem olacak Mescid-i Aksa yorumu: İşte yobazlık budur! Sanatçı Sabahat Akkiraz'dan gündem olacak Mescid-i Aksa yorumu: İşte yobazlık budur!
Advertisement