AKP: Kyb ile Görüşme Önceden Planlanmadı - Son Dakika

AKP: Kyb ile Görüşme Önceden Planlanmadı

21.05.2008 16:29
AKP: Kyb ile Görüşme Önceden Planlanmadı, System.String[]

Kuzey Irak'taki Kürt Bölgesel Parlamentosu'ndan bir heyetin, dün AKP genel merkezine yaptıkları ziyaretin önceden planlanmadığını bildirildi.

Kuzey Irak'taki Kürt Bölgesel Parlamentosu'ndan bir heyetin, dün AKP genel merkezine yaptıkları ziyaretin önceden planlanmadığını bildirildi.

AKP Dış İlişkiler Başkanlığı, Türkiye'de yerleşik bir Iraklı'nın misafiri olarak başka bir nedenle Ankara'da bulunan Iraklı parlamenterlerin planlanmamış bir şekilde genel merkeze gelerek Dış İlişkiler Başkanlığı'nı ziyaret ettiklerini bildirdi.

AKP kaynakları, görüşmede Iraklıların iki ülke arasındaki dostluk ve işbirliğine verdiklerini önemi dile getirdiklerini belirterek, kendilerinin de Türkiye'nin, hükümetin ve AKP'nin Irak politikasını anlatıp terörle mücadele konusundaki kararlılıklarını bildirdiklerini ve bu konuda Türkiye'nin beklentilerini vurguladıklarını belirtiler.

KYB'nin internet sitesinde bugün yer alan habere göre, Kürt Parlamentosu'nun Parlamento İlişkileri Komitesi Başkanı Arez Abdullah'ın başkanlığındaki heyet'in, AKP Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ve AKP'li milletvekilleri ile iki ayrı toplantı yaptıklarını belirtilmişti. (ANKA)

(İG/ZG)

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel AKP: Kyb ile Görüşme Önceden Planlanmadı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Durak dışında olduğu için kendisini almayan şoföre kızan kadın taksiyle takip ettiği otobüsü kırmızıya boyadı Kırmızı Oda'daki kadına şiddet yanlısı sözler sosyal medyada gündem oldu ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi