Aksaray'da Veteriner Hekimlere Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika

Aksaray'da Veteriner Hekimlere Bilgilendirme Toplantısı

11.12.2013 14:32
Aksaray'da Veteriner Hekimlere Bilgilendirme Toplantısı, System.String[]

Aksaray’da İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından organize edilen "Veteriner Tıbbi Ürünler Hakkında Yönetmelik" ile "Veteriner Hekim Muayenehane ve Poliklinik Yönetmeliği" hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Aksaray'da İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından organize edilen "Veteriner Tıbbi Ürünler Hakkında Yönetmelik" ile "Veteriner Hekim Muayenehane ve Poliklinik Yönetmeliği" hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Aksaray Veteriner Hekimleri Odası Başkanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen toplantıya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Mustafa Özateş, Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Muammer Akdoğan, Aksaray Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Mithat Küçük ve Aksaray'da faaliyet gösteren serbest Veteriner Hekimler katıldı.

Toplantıda, hayvan sağlığı, yetiştiriciliği ve su ürünleri şube müdürlüğü teknik personelleri tarafından "Veteriner Tıbbi Ürünler Hakkında Yönetmelik" ile "Veteriner Hekim Muayenehane ve Poliklinik Yönetmeliği" hakkında sunum yapıldı. Sunumun ardından serbest veteriner hekimlerin mevzuat hakkındaki soruları cevaplandırıldı. - AKSARAY

Aksaray'da Veteriner Hekimlere Bilgilendirme Toplantısı
Aksaray'da Veteriner Hekimlere Bilgilendirme Toplantısı
Aksaray'da Veteriner Hekimlere Bilgilendirme Toplantısı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aksaray'da Veteriner Hekimlere Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı