Al Pacino 83 yaşında baba oldu - Son Dakika
Soğuk Haber

Al Pacino 83 yaşında baba oldu

Hollywood yıldızı Al Pacino, 29 yaşındaki sevgilisi Noor Alfallah'ın ilk bebeğiyle baba oldu. 83 yaşındaki Pacino, dördüncü kez baba olmanın sevincini yaşıyor. Pacino'nun rol arkadaşı Robert de Niro da yakın zamanda 7. kez baba olmuştu.

16.06.2023 10:46
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Al Pacino baba mı oluyor? Al Pacino kaç yaşında baba oldu? soruları merak ediliyor. Hollywood yıldızı Al Pacino, ile bir süredir aşk yaşadığı 29 yaşındaki sevgilisi Noor Alfallah'ın ilk bebeği dünyaya geldi. Al Pacino baba mı oluyor? Al Pacino kaç yaşında baba oldu? soruları gündeme geliyor. Al Pacino baba mı oluyor? Al Pacino kaç yaşında baba oldu? Detaylar haberimizdedir…

AL PACINO BABA MI OLUYOR?

83 yaşındaki Hollywood yıldızı Al Pacino, ile bir süredir aşk yaşadığı 29 yaşındaki sevgilisi Noor Alfallah'ın ilk bebeği dünyaya geldi. 83 yaşında dördüncü kez baba olma sevincini yaşayan Al Pacino'nun bir oğlu oldu. Bebeğin ne zaman ve nerede doğduğuna ilişkin ayrıntılar açıklanmadı.

AL PACINO KAÇ YAŞINDA BABA OLDU?

Film setinde yapımcı olarak çalışan Alfallah ile geçen sene tanışan Pacino'nun, oyuncu koçu Jan Tarrant'tan 33 yaşında "Julie Marie" isminde kızı ile oyuncu Beverly D'Angelo'dan 22 yaşlarında "Anton" ve "Olivia" adlı ikizlerle birlikte 3 çocuğu daha bulunuyor.

Al Pacino baba mı oluyor? Al Pacino kaç yaşında baba oldu?

ROL ARKADAŞI DA 7. KEZ BABA OLMUŞTU

Al Pacino'nun bazı filmlerde birlikte rol aldığı arkadaşı Robert de Niro da yeni doğan 7'nci çocuğu nedeniyle yakın zamanda haberlere konu olmuştu. 79 yaşındaki ünlü aktör de Niro'nun, 2015'te "The Intern" adlı filmde tanıştığı Tiffany Chen adlı kız arkadaşından çocuğu olduğu belirtilmişti.

Al Pacino 83 yaşında baba oldu

Son Dakika Soğuk Haber Al Pacino 83 yaşında baba oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement