Alaattin Çakıcı'nın sağlık sorunları nedeniyle ABD'ye gittiği iddia edildi - Son Dakika

Alaattin Çakıcı'nın sağlık sorunları nedeniyle ABD'ye gittiği iddia edildi

19.04.2022 10:54
Alaattin Çakıcı'nın sağlık sorunları nedeniyle ABD'ye gittiği iddia edildi

İnfaz yasası kapsamında iki yıl önce tahliye edilen Alaattin Çakıcı'nın Türkiye'den ayrıldığı öne sürüldü. Çakıcı'nın sağlık sorunları nedeniyle önce Kanada'ya daha sonra da ABD'ye gittiği iddia edildi.

15 Nisan 2020 tarihinde infazı ile ilgili yasa değişikliği kapsamında hükümlü bulunduğu Sincan L Tipi Ceza İnfaz Kurumu'ndan tahliye edilen Alaattin Çakıcı hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

ÖNCE KANADA'YA SONRA ABD'YE GİTTİ

Yakın çevresinden edinilen bilgilere göre; Çakıcı'nın Kanada'ya gittiği öne sürüldü. Çakıcı'nın burada da kalmayarak geçmişte üç buçuk yıl yaşadığı Amerika Birleşik Devletleri'ne geçtiği öğrenildi. Ancak hangi eyalette kaldığı hakkında ise bilgi verilmedi.

TEDAVİ İÇİN GİTTİ

Birçok sağlık sorunu bulunan Çakıcı'nın, Türkiye'den ayrılma sebebinin de tedavi amaçlı olduğu öğrenildi. Alaattin Çakıcı'nın yurt dışında ne kadar süre kalacağı ise henüz bilinmiyor.

YORUMLAR
500
Meksika'dan ABD'ye kaçak yoldan geçmeye çalışan kadın çite sıkıştı Meksika'dan ABD'ye kaçak yoldan geçmeye çalışan kadın çite sıkıştı Tesla elektrikli otomobil modelleri için şok edici iddia Tesla elektrikli otomobil modelleri için şok edici iddia Trump'tan 2024 başkanlık seçimlerinde tekrar aday olabileceği iması Trump'tan 2024 başkanlık seçimlerinde tekrar aday olabileceği iması

Son Dakika Güncel Alaattin Çakıcı'nın sağlık sorunları nedeniyle ABD'ye gittiği iddia edildi - Son Dakika


Advertisement