Aleyna Tilki Sosyal Medya Hesabından Illuminati Simgesi Paylaştı - Son Dakika

Aleyna Tilki Sosyal Medya Hesabından Illuminati Simgesi Paylaştı

21.11.2018 22:01

Şarkılarıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Instagram hesabından illuminati simgesi paylaştı.

Yaptığı her hareketle çok konuşulan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından takipçileriyle illuminati simgesi paylaştı.

ILLUMINATI SİMGESİ PAYLAŞTI

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan Aleyna Tilki, paylaştığı fotoğraf ile çok konuşuldu. Tilki, sosyal medya hesabından illuminati simgesi olarak bilinen göz işaretini paylaştı. Tilki paylaşımına, "Yanıp aydınlatıyor, erimemiş edasıyla. Sürekli yanıyorsa, çabuk bitmiş oluyor. Arsız işte. Arsız mum." notunu ekledi.

"NASIL BU KADAR POPÜLER OLDUĞU BELLİ OLDU"

Tilki'nin takipçileri paylaşıma anlam veremedi. Tilki'nin paylaşımını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Kıza bak illuminati simgesi paylaşmış. Nasıl bu kadar popüler olduğu belli oldu." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Ne diyor bu kız kafam karıştı." yorumunu yaptı.

ILLUMINATI NEDİR?

lluminati, çoğul bir sözcük olup tarihteki adıyla Bavyeralı İlluminati, batıl inanca, ön yargıya, dinin sosyal hayat üzerindeki etkisine, iktidarın kötüye kullanımına karşı Aydınlanma Çağı döneminde 1 Mayıs 1776'da kurulmuş bir topluluk olup modern illuminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket ettiği iddia edilen, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni altüst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanmadır. Bazı komplo teorisyenleri, İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak addetmektedirlerdir.

Aleyna Tilki Sosyal Medya Hesabından Illuminati Simgesi Paylaştı

Son Dakika Magazin Aleyna Tilki Sosyal Medya Hesabından Illuminati Simgesi Paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (88)
  • ÇAĞDAŞ CHPLİ BAYAN: ALEYNA HANIM ATAMIZIN YOLUNDAN GİDEN GAYET MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR BAYANDIR ÇEKEMEYEN ÇATLASIN.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.TÜRKİYE LAİKTİR LAİK KALACAK.SİZ 90 OY İLE BİLE GELSENİZ YİNE BİZİM DEDİĞİMİZ OLUR. Cevap Yaz 2 14 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sancak verme törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın komandolarla ilgili sözleri damga vurdu EURO 2020'ye katılma hakkı kazanan Kuzey Makedonya'da Pandev ve Eljif Elmas gözyaşlarını tutamadı İtalyan teknoloji milyoneri 18 yaşındaki genç kıza cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alındı Otobüs ile otomobil çarpıştı, genç kadın kazadan saniyelerle böyle kurtuldu Yargıtay, sebepsiz yere eşiyle cinsel ilişkiye girmeyen kocayı "tam kusurlu" buldu Erzurum'da toprak donması nedeniyle kış öncesi 800 mezar hazır hale getiriliyor Son Dakika! Bakan Koca müjdeli haberi verdi: Aşı çalışmalarında büyük ilerlemeler var, maske yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak Binlerce tarihi eser ve dinamitlerle yakalanan kaçakçı kayınpeder ve damat: "Dinamitleri balık tutmak için kullanıyoruz"