American Sniper filmindeki Bu Sahne Gözden Kaçmadı - Son Dakika

American Sniper filmindeki Bu Sahne Gözden Kaçmadı

30.01.2015 11:44
American Sniper filmindeki Bu Sahne Gözden Kaçmadı, System.String[]

En İyi Film ve En İyi Erkek Oyuncu dahil toplamda 6 dalda Oscar'a aday olan Keskin Nişancı (American Sniper) filmindeki bu sahne izleyenlerin diline dolandı.

ABD'de vizyona girdiği haftasonu rekor bir açılış yapan filmde gerçek bebek yerine oyuncak bebek oynatılması seyircilerin gözünden kaçmadı.

Her ne kadar filmin başrol oyuncuları Bradley Cooper ve Sienna Miller oyuncak bebeğin kendi bebekleri gibi görünmesi için büyük çaba harcasalar da, bebeğin oyuncak olduğu açıkça görülebiliyor.

Filmin senaristlerinden Jason Hall, Twitter hesabından yaptığı açıklamada filmde oyuncak bebek oynatmak zorunda kaldıklarını çünkü ilk bebeğin hastalandığını, ikinci bebeğin ise sete gelmediğini belirtti.

Eleştirmenler ise bu sahneyi adeta yerden yere vurdu. Drew McWeeny, "Tüm sahne boyunca yalnızca bebeğe bakabildim. İki oyuncu da bebeği tutarken çok rahatsız görünüyorlardı" diye yazdı.

American Sniper filmindeki Bu Sahne Gözden Kaçmadı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat American Sniper filmindeki Bu Sahne Gözden Kaçmadı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kan donduran olay! Annesini ve ağabeyini koli bandıyla boğarak öldürüp, kendini ihbar etti Beşiktaş yönetimi, Trabzonspor maçından önce Sergen Yalçın'la yeni sözleşme imzalamak istiyor Koç Holding, uzaktan çalışma modelini kalıcı hale getiriyor Eski eşinin özel görüntülerini arkadaş grubunda paylaşan koca hakim karşısında "O Bu Gece Gelecek" şarkısıyla hayatımıza girmişti! Cesur pozlar veren Şahsenem çok iddialı Bahçeli'den Selçuk Özdağ'a saldırı görüntülerine ilginç yorum: Evinin balkonuna kamera yerleştirmiş Hayat kadınıyla ilişkiye girdiği esnada can veren adamın ölüm sebebi ortaya çıktı: Aşırı orgazm 12 bıçak darbesiyle öldürülen Dilek'in, cinayetten saatler önce katiliyle aynı karede olduğu ortaya çıktı