Anadolu Ajansı 98 Yaşında - Son Dakika

Anadolu Ajansı 98 Yaşında

09.04.2018 16:29
Anadolu Ajansı 98 Yaşında, System.String[]

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Anadolu Ajansının (AA) kurulunun 98. yıl dönümünü kutladı.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Anadolu Ajansının (AA) kurulunun 98. yıl dönümünü kutladı.

Dinç, kent merkezindeki dijital panolarda ve sosyal medya hesabından kutlama mesajı yayımladı.

Tebrik mesajında, AA'nın Türkiye'deki tüm gelişmeleri doğru, tarafsız ve ilkeli yayın anlayışıyla anlatan bir kurum olduğunu vurgulayan Dinç, şunları kaydetti:

"6 Nisan 1920 yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından İstiklal Mücadelesi'nin güçlü sesi olarak kurulan Anadolu Ajansı ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla yüz yıla yakın zamandır hizmet veriyor. Yerelde ve uluslararası mecrada her zaman üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdi. Olayları halkımıza yansıtan, bizlerle paylaşan ve gece gündüz 24 saat çalışan basın mensubu arkadaşlardan oluşan bir kurum. Bu vesileyle Anadolu Ajansının 98. kuruluş yıl dönümünü kutlar, tüm ajans çalışanlarına kolaylıklar ve üstün başarılar dilerim."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Anadolu Ajansı 98 Yaşında - Son Dakika


Son Dakika

TCDD'nin itirazı üzerine Marmaray'da aktarma kaldırıldı Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı Messi, attığı golü Maradona'nın Newell's formasıyla kutlayarak efsaneyi andı Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için Tolga Çevik ile anlaştı Yeni kısıtlamalar için karar günü! Kabine toplantısı başladı, gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu