Son Dakika Haberleri: Erdoğan Dünyaca Ünlü İçecek Markasının Isparta'daki Tesislerini Açtı

Erdoğan Dünyaca Ünlü İçecek Markasının Isparta'daki Tesislerini Açtı

3 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyaca ünlü içecek markası Coca-Cola'nın 110 milyonluk yatırımla Isparta'da hayata geçirdiği, 300 kişilik istihdama sahip tesislerin açılış törenine katıldı.

Anadolu Grubu'nun ana hissedarı olduğu  Coca-Cola İçecek ve meyve şirketi Anadolu Etap'ın  Isparta'daki 2 yeni fabrikasının açılışı,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

TOPLAM YATIRIM 350 MİLYON DOLARA YÜKSELDİ

Coca-Cola İçecek, 110 milyon liralık yeni yatırımla hayata geçirdiği  Türkiye'deki 10'uncu fabrikasıyla 220 milyon litre ek üretim kapasitesi kazanırken, 300 kişilik yeni istihdam oluşturdu. Anadolu Etap ise  Türkiye'deki 3'üncü meyve suyu konsantre fabrikası ile toplam yatırımını 350 milyon dolara yükseltti.


"EKONOMİYE KATKIMIZI ARTTIRIYORUZ"

Anadolu Grubu, Anadolu Etap ve  Coca-Cola İçecek Yönetim Kurulu Başkanı  Tuncay Özilhan, "Anadolu'yu dünyaya, dünyayı Anadolu'ya bağlayan yıldız olma" vizyonu ile faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade etti. Özilhan, grup olarak  Isparta'da açılan 2 yeni tesisle meşrubat ve tarım sektörlerine global ortaklarıyla beraber son 10 yılda 1 milyar 350 milyon dolar yatırdıklarını bildirdi.


Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı