Son Dakika Haberleri: Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner: Ankaragücü, Şampiyonluk Kupasını Ankara'ya Getirmeli

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner: Ankaragücü, Şampiyonluk Kupasını Ankara'ya Getirmeli

4 ay önce

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, "Ankaragücü, şampiyonluk kupasını Ankara'ya getirmeli. Bu hedefle çalışmalı ve başarmalıyız." dedi.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, "Ankaragücü'nün başarıdan başka çaresi yok." dedi. Yiğiner, yaptığı yazılı açıklamada, Ankaragücü'nün daha da güçlenmesi ve başarılı olması gerektiğine dikkati çekerek, "Ankaragücü'nün başarıdan başka şansı yok. Bu kulüp çok zor zamanlardan geçti, yok olma tehlikesi yaşadı. Allah'a çok şükür o günleri geride bıraktık. Emeğimizle, alın terimizle şimdi hak ettiğimiz yerdeyiz. Bir daha o kötü rüyaları görmemek için de hem kulüp olarak çok çalışmalı hem de taraftar ve Ankaralılar olarak bu kulübe destek vermeliyiz." ifadelerini kullandı.

"ANKARAGÜCÜ BİR BÜTÜN OLMALI"

Taraftar derneğinin düzenleyeceği etkinliğe de değinen Yiğiner, "Taraftar derneğimiz Gecekondu, çok güzel bir etkinlik yapacak. Bu cuma akşamı bir gelenek başlatacak. 'Kendi Gününde (19.10), Kendi Saatinde (19.10)' diye anlatıyorlar bu geceyi. Ben şahsen çok heyecanlandım. Bu gece ile Ankaragücü taraftarı bir ezberi bozacak. Gecekondu hem değiştiğini, eskide kalmadığını ve kendilerine dair önyargıların da son bulmasını isteyecek hem de Ankaralı iş insanlarına, kamu kurum ve kuruluşlarına da bu şanlı kulübe destek vermeleri gerektiğinin altını çizecek. Ben de bu hislere katılıyorum. Ankaragücü Kulübü, taraftarı ve şehriyle bir bütün olmalı. Güçlenmeli ve daha da başarılı olmalı. Baktığınızda, Süper Lig şampiyonluğu yaşamamış ender başkentlerden biriyiz. Ankaragücü, Ankara'nın, başkentimizin bu hasretini sona erdirmeli. Şampiyonluk kupasını getirmeli. Bu hedefle çalışmalı ve başarmalıyız. Başka şansı da çaresi de yok."


YORUMLAR


Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu Takım Elbiseyle Simit Satıyor! Bu Simitçiyi Gören Takdir Ediyor

2. Lig Ekibi Gaziantepspor, Ligden Çekilme Kararı Aldı