Antalya'da Yaşlılar Haftası Etkinlikleri - Son Dakika

Antalya'da Yaşlılar Haftası Etkinlikleri

21.03.2018 19:13
Antalya'da Yaşlılar Haftası Etkinlikleri, System.String[]

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde hizmet veren huzurevlerinde kalan 200 yaşlı kişiyi teleferikle Tünektepe'ye çıkardı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde hizmet veren huzurevlerinde kalan 200 yaşlı kişiyi teleferikle Tünektepe'ye çıkardı.

Antalya Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Yaşlılar Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikle 200 yaşlı Tünektepe'de ağırlandı. Çay ikramı eşliğinde Antalya'yı kuş bakışı izleme fırsatı bulunan yaşlılar bol bol sohbet etti.

Asmalı Konak Huzurevi sakini Tülay Evren, "Çok uzun yıllar önce Uludağ'da teleferiğe binmiştim. Antalya'ya böyle bir tesis yapılması fevkalade güzel olmuş. Yaşılar Haftası çok güzel geçiyor, belediyelerimiz çeşitli etkinlikler yapıyor. Hepsine çok teşekkür ederiz çok mutluyuz." dedi.

Hayatında ilk kez teleferikle seyahat ettiğini ifade eden Sedat Ünlü de "Ben Korkuteli'den geliyorum. Geçen yıl yine Büyükşehir Belediyesi bizleri Tünektepe'ye getirmişti. Ama ben korkumdan teleferiğe binememiştim. Bu yıl tüm cesaretimi toplayıp hayatımda ilk kez teleferiğe bindim, gayet memnun kaldım. Şu anda çok mutluyum." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Antalya'da Yaşlılar Haftası Etkinlikleri - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın