Apple'ın 12 Gün Sürecek Hediye Etkinliği Başladı - Son Dakika

Apple'ın 12 Gün Sürecek Hediye Etkinliği Başladı

26.12.2013 20:30
Apple'ın 12 Gün Sürecek Hediye Etkinliği Başladı, System.String[]

Apple'ın daha önceden duyurmuş olduğu 12 gün hediye etkinliği bugün itibariyle başladı.

Emre Çetinkaya - - Eğer siz de bir iOS kullanıcısıysanız Apple'ın size güzel bir yılbaşı hediye bulunuyor. Daha önceden sitemizden de duyurduğumuz gibi Apple, 12 gün boyunca kullanıcılarına çeşitli hediyeler verecek. Bu hediyelerden ilki büyük bir sürprizle birkaç gün öncesinden verilmişti. Ancak o sürpriz bir hediyeydi. Bugün itibariyle ise Apple bu hediye etkinliğine resmi olarak başlamış oldu.

Bu günden itibaren Apple 12 gün boyunca kullanıcılarına çeşitli hediyeler verecek. Apple'ın bu hediyelerini geçtiğimiz haftalarda yayınlamış olduğu "12 Days of Gifts" isimli resmi uygulaması üzerinden görebilirsiniz.

Öte yandan bu etkinliğin ilk hediyesi ise Justin Timberlake'in seslendirdiği Take Back the Night ve Sexyback şarkıları olurken True Blood ve TKO şarkılarının video klipleri de ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

Emre Çetinkaya - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Apple'ın 12 Gün Sürecek Hediye Etkinliği Başladı

- Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Apple'ın 12 Gün Sürecek Hediye Etkinliği Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Yüz binlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu