Arnavutköy'de otoyol bağlantısında İETT otobüsleri arızalandı, trafik tamamen durdu - Son Dakika

Arnavutköy'de otoyol bağlantısında İETT otobüsleri arızalandı, trafik tamamen durdu

16.01.2022 00:58
Arnavutköy'de otoyol bağlantısında İETT otobüsleri arızalandı, trafik tamamen durdu

Arnavutköy'de sabah saatlerinde çevre yoluna bağlantı viyadüğünde iki İETT otobüsü arızalandı.

Arnavutköy'de sabah saatlerinde çevre yoluna bağlantı viyadüğünde iki İETT otobüsü arızalandı. Arızalanan araçlar nedeni ile trafik durdu, araç sürücüleri otobüslerin onarılmasını bekledi. Bazı araç sürücüleri ise otobüslerin arasından zikzak çizerek geçmeye çalıştı yaşananlar drone ile görüntülendi.

Sabah saatlerinde Arnavutköy'den Yenibosna seferine çıkan İETT otobüsü çevreyolunun bağlantı noktasında olan viyadükte arıza yaptı. Arızalanan otobüs otoyolda ilerleyemeyince yoldaki trafik durdu araç sürücüleri saatlerce İETT otobüslerinin onarılmasını bekledi. Bazı araç sürücüleri ise trafikte beklemek istemedi. İETT otobüslerinin arasından zikzak yaparak geçmeye çalıştı, yaşananlar ise drone ile görüntülendi.

Uzun süre trafikte bekleyen araç sürücüsü Zafer Yakacı, "Biz yarım saattir bekliyoruz arızalanmış otobüsler iki tarafı da tıkamışlar ileri geri de alamıyorlar alsalar geçebileceğiz" dedi. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
Yanan araç için vatandaşlar seferber oldu Yanan araç için vatandaşlar seferber oldu Gaz tankeri ile kamyon çarpıştı, ortalık savaş alanına döndü: 1 yaralı Gaz tankeri ile kamyon çarpıştı, ortalık savaş alanına döndü: 1 yaralı İnsansız hava araçları için otonom gemi suya iniyor! İnsansız hava araçları için otonom gemi suya iniyor!
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Arnavutköy'de otoyol bağlantısında İETT otobüsleri arızalandı, trafik tamamen durdu - Son Dakika


Advertisement