Aşk-ı Memnu'nun Adnan'ı Selçuk Yöntem, 40 yıllık evliliğini anlattı - Son Dakika

Aşk-ı Memnu'nun Adnan'ı Selçuk Yöntem, 40 yıllık evliliğini anlattı

27.02.2021 11:39

40 yıldır Cihan Yöntem ile evli olan ve özel hayatını her daim basından uzak tutan usta oyuncu Selçuk Yöntem, evliliği hakkında konuşarak "Ruhlarımız uyuştuğu için 40 yılı devirdik" ifadelerini kullandı.

Yıllar önce yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisindeki Adnan Ziyagil rolüyle hafızalara kazınan usta oyuncu Selçuk Yöntem, bu sefer işleriyle değil özel hayatıyla konuşulmaya başladı. 40 yıldır Cihan Yöntem ile evli olan Yöntem, mutlu evliliklerinin sırrını verdi.

"RUHLARIMIZ UYUŞTU"

TRT 2'de yayınlanan 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk olan Selçuk Yöntem, eşi Cihan Yöntem'den övgü dolu sözlerle bahsederek "Ruhlarımız uyuştuğu için bu evlilik 40 yılı devirdi. Bir evlilikte insanlar nerede duracaklarını bilmeliler. Bu sınırı aştıklarında arıza ortaya çıkıyor. Herkesin sınırlı yerlerine girebilirsiniz. Bunlar olduğu zaman da evlilik uzun sürüyor" dedi.

Selçuk-Cihan Yöntem çiftinin Iraz adında bir de kızı bulunuyor.

Aşk-ı Memnu'nun Adnan'ı Selçuk Yöntem, 40 yıllık evliliğini anlattı
Aşk-ı Memnu'nun Adnan'ı Selçuk Yöntem, 40 yıllık evliliğini anlattı
Aşk-ı Memnu'nun Adnan'ı Selçuk Yöntem, 40 yıllık evliliğini anlattı

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Aşk-ı Memnu'nun Adnan'ı Selçuk Yöntem, 40 yıllık evliliğini anlattı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Kabine revizyonuyla ilgili bomba iddia: Bu gece bekleniyor Kabine revizyonuyla ilgili bomba iddia: Bu gece bekleniyor Sergen Yalçın, Ankaragücü maçının faturasını futbolcularına kesti: Performans çok aşağıda Sergen Yalçın, Ankaragücü maçının faturasını futbolcularına kesti: Performans çok aşağıda Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Tabutun direği Fatih Terim'in elinde kalınca ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği Fatih Terim'in elinde kalınca ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Son Dakika: Türkiye'de 16 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 289 kişi vefat 63 bin 82 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 16 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 289 kişi vefat 63 bin 82 yeni vaka tespit edildi Genco Erkal, Cumhurbaşkanına hakaretten ifadeye çağrıldı Genco Erkal, Cumhurbaşkanına hakaretten ifadeye çağrıldı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı