Aşk Tweetine Yanıt Geldi - Son Dakika
Aşk Tweetine Yanıt Geldi

Aşk Tweetine Yanıt Geldi

07.08.2012 19:15

Dünyaca ünlü müzisyenin Twitter'dan Neslihan Darnel'e ilan-ı aşk etmesine, Neslihan'ın eşi yanıt verdi.

Ünlü müzik grubu Red Hot Chili Peppers'ın basçısı, Flea lakaplı Michael Peter Balzary, milli voleybolcumuz Neslihan'a ilanı aşk etmişti. Flea, Twitter'dan " Neslihan Darnel'e aşık oldum" mesajını yazmıştı. Ünlü müzisyen Neslihan'ın evli ve çocuklu olduğunun hatırlatılması üzerine "Tabii ki gerçek bir şey değil, sakin olun" yazmak zorunda kalmıştı.

Milliyet'in haberine göre Neslihan Darnel'in kocası Orkun Darnel ise "Atılan tweet'i tebessüm ile karşıladık. Bütün takımlardaki oyuncuların başına gelebilecek bir şey. Kaldı ki bu takım Türkiye'yi aştı. Türkiye'nin tarihine geçti. Bu tür şeylere sosyal medyanın geldiği nokta itibari ile alışır olduk. Maçlardan önce rakip takım taraftarlarının attığı negatif mesajlar da oluyor. Bu nedenle gülüp geçiyoruz" dedi.

Galatasaray Voleybol Şubesi Direktörü olan Orkun Darnel, Red Hot Chili Peppers Grubu'nun 8 Eylül'de Santralistanbul'daki konserine gidip gitmeyecekleri sorusuna, "Neden olmasın? Programımız uyarsa ailece gider izleriz" yanıtını verdi.

BAYRAĞIMIZI NESLİHAN TAŞIMIŞTI

Olimpiyatların açılış töreninde ülkeler bayraklarıyla sahne alırken Türkiye, Nehlihan Darnel önderliğinde geçişini yaptı. Balzary'de Neslihan'ı muhtemelen bu sırada fark etti.

Bu arada Neslihan'ın eşi ve kızı Londra'da milli voleybolcuya destek oluyor.

Kaynak: Diğer
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Aşk Tweetine Yanıt Geldi - Son Dakika


Advertisement