Son Dakika Haberleri: Assange'ın Annesi Twitter'dan Yardım İstedi

Assange'ın Annesi Twitter'dan Yardım İstedi

5 ay önce

Wikileaks'in kurucusu Julian Assange'ın annesi Christine Assange, oğluna karşı kibar ve nazik olunması için Twitter'dan yardım istedi.

Assange'ın Annesi Twitter'dan Yardım İstedi, System.String[]
Wikileaks'in kurucusu Julian Assange'ın annesi Christine Assange, oğluna karşı kibar ve nazik olunması için Twitter'dan yardım istedi.

Julian Assange'nin annesi, Ekvador Büyükelçiliği'nden çıkarılmasının ardından Londra'da hapsedilen oğluna kibar davranmaları konusunda yetkililere Twitter'dan seslendi. Christine Assange Twitter'da oğlunun temiz hava, egzersiz ve tıbbi bakımdan mahrum kaldığını yazarak, polis ve mahkeme personelinden ona karşı nazik olmalarını ve kibar davranmalarını istedi.

Wikileaks'in kurucusu Julian Assange,diplomatik sığınma hakkının dün Ekvador tarafından geri çekilmesinin ardından, İngiliz polisi tarafından bugün gözaltına alınmıştı. İngiliz polisi, Assange'ın ABD yetkililerinin iade talebi ve İngiltere'deki kefaletle serbest bırakılma şartlarını ihlal etmesi gerekçesiyle tutuklandığını açıklamıştı. - LONDRA
Haber Yayın Tarihi: 12.04.2019 03:02 Kaynak: İHAİran'da erkek kılığında stada girip maç izleyen 6 kadın tutuklandı
9 yıl boyunca tecavüze uğradıktan sonra intihar eden Emre'nin sapık akrabası tutuklandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan antik kenti el ele tutuşarak gezdi